Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hangisi ilk basımı yazarının ölümünden sonra yapılan bir kitap değildir?

Hangisi ilk basımı yazarının ölümünden sonra yapılan bir kitap değildir? Kim Milyoner Olmak İster genel kültür ve bilgi yarışması bu akşam 884. yeni bölümüyle hem bilgilendirmeye hem de kazandırmaya devam ediyor. Milyoner birbirinden ilginç soruları bu akşam da canlı yayında heyecanlı anlar yaşatıyor. Yarışmacılara yöneltilen birbirinden ilginç sorular ekranları başında izleyen seyircinin de ilgisini çekiyor. Bu akşam programa katılan yarışmacıya yöneltilen Hangisi ilk basımı yazarının ölümünden sonra yapılan bir kitap değildir? şeklindeki Milyoner sorusu ve cevabı haberimizin detayında.

Hangisi ilk basımı yazarının ölümünden sonra yapılan bir kitap değildir?

ATV’nin sevilerek izlenen programı Kim Milyoner Olmak İster, yeni bölümleriyle Pazartesi ve Cumartesi akşamları izleyicisini ağırlamaya devam ediyor. Birbirinden farklı ilgi ve bilgi alanlarıyla renkli yarışmacıların konuk olduğu Milyoner’de yine ilginç ve şaşırtıcı sorular yarışmacılara ter döktürüyor. Milyoner soruları ekran başındaki seyircilerin tarafından da ilgiyle takip ediliyor. 20 Nisan 2020 Pazartesi akşamı ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıya yöneltilen Hangisi ilk basımı yazarının ölümünden sonra yapılan bir kitap değildir? sorusu dikkatleri çekti. İşte 30 bin TL değerindeki Milyoner sorusu ve doğru yanıtı!.. Detaylar haberimizde.

Hangisi ilk basımı yazarının ölümünden sonra yapılan bir kitap değildir?

a) Franz Kafka – Şato

b) Niccolo Machiavelli – Prens

c) Lev Tolstoy – Hacı Murat

d) Thomas More – Ütopya

Doğru cevap: Ütopya

Kim Milyoner Olmak İster programında yarışmacılarına yöneltilen sorular ve cevapları Diriliş Postası Milyoner Soruları sayfasında yer almaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster