Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hatice Özkaçak kim öldürdü? Müge Anlı Hatice Özkaçak kimdir?

Hatice Özkaçak kim öldürdü? Müge Anlı Hatice Özkaçak kimdir? Müge Anlı canlı yayınına 10 yıl önce işlenen Hatice Özkoçak cinayeti damga vurdu. Annesinin cinayet kurban gittiğini öğrenen kızı Ayşegül Özkaçak’ın Müge Anlı ve ekibine başvurmasının ardından cinayet ile ilgili detaylar derinleşti. Peki, Hatice Özkaçak kim öldürdü? Müge Anlı Hatice Özkaçak kimdir? Detaylar haberimizde...

Hatice Özkaçak kim öldürdü? Müge Anlı Hatice Özkaçak kimdir?

Müge Anlı canlı yayını kaldığı yerden devam ediyor. Programa bugün Hatice Özkaçak cinayeti damga vurdu. 10 yıl önce annesinin başını vurarak öldüğünü zanneden Ayşegül Özkaçak, daha sonra otopsi raporunda annesinin öldürüldüğünü öğrenince Müge Anlı’ya başvurdu. Konuyla alakalı detayları merak eden izleyiciler Hatice Özkaçak’ın kimin öldürdüğünü araştırıyor. Peki Hatice Özkaçak kim öldürdü? Müge Anlı Hatice Özkaçak kimdir? Detayla alakalı tüm gelişmeler haberimizde…

Hatice Özkaçak’ın cinayetini çocukları biliyor muydu?

Ayşegül Özkaçak, dört kardeşinin de cinayet hakkında bilgi sahibi olduklarını öne sürdü. Sevgi Hanım ise yayına katılan kardeşi Ayşegül Hanım’ın da annelerinin ölüm sebebini önceden bildiğini söyledi. Merhume Hatice Özkaçak’ın kızlarından Nargül Özkak’ın da gerçekleri bildiği ancak olayı örtbas ettiği iddiası canlı yayına taşındı.

Hatice Özkaçak kim öldürdü? Müge Anlı Hatice Özkaçak kimdir?

Gizemli cinayette iddiaların ardı arkası kesilmedi. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Ayşegül Özkaçak ile amcaoğlu Taner Özkaçak arasında geçen telefon konuşmalarını dinlediğini söyledi. Telefon görüşmesinde cinayeti kimin işlediği söyleyeceğini belirten Taner Özkaçak’ın açıklamaları ağabeyi Kenan Özkaçak’ı korumaya mı çalışıyor sorusunu akıllara getirdi.  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan Hatice Özkaçak cinayetinin define anlaşmazlığı ya da arazi kavgası yüzünden ortaya çıktığı düşünülüyor. Talihsiz kadının boğularak öldürüldüğü öğrenilirken katilin kim olduğu ve cinayeti neden işlediği hala bulunamadı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında katil aranmaya araştırılmaya devam ediliyor.

Hatice Özkaçak kim öldürdü? Müge Anlı Hatice Özkaçak kimdir?

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri