Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İslam Bülbülü filmi konusu nedir? İslam Bülbülü filminin oyuncuları kimler?

İslam Bülbülü filmi konusu nedir? İslam Bülbülü filminin oyuncuları kimler?

Mübarek Berat Kandili’nde dini filmleri izlemek isteyen vatandaşlar bu gece İslam Bülbülü filmini izlemek istiyor. İslam Bülbülü filmi Kanal 7’de yayınlanacak. Vatandaşlar, İslam Bülbülü filmi konusu nedir? İslam Bülbülü filminin oyuncuları kimler? sorularına cevap arıyor. İşte merak edilen ayrıntılar haberimizde…

İSLAM BÜLBÜLÜ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Hayatlarının baharında öksüz kalan Hatice ve Ömer çok sevdikleri annelerinin ardından dua etmek için Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenmek için çalışmaya başlarlar. İki kardeşin babası Osman ise yakın köyden bir kadın ile annesinin isteği üzerine evlenmeyi kabul eder.

Çocuklarının durumdan ilk etapta haberdar olmasını istemeyen Osman, Hatice ve Ömer’i bir süreliğine Ali Dede’ye emanet eder. “İslam Bülbülü” olma sevdasıyla Kur’an okumayı sökmeye çalışan iki kardeş bu durumdan büyük memnuniyet duyarlar.

Çünkü bu sayede Ali Dede’den Kur’an-ı Kerim okumayı hızlı bir şekilde öğrenebileceklerdir. Ali Dede’nin orman evinde Kur’an öğrenmeye çalışan Hatice ve Ömer gün gün okumada ilerlemekte ve heyecan duymaktadırlar. Fakat bu sırada kuduz bir köpek tarafından ısırılan köylünün ölümü ile herkes tedirgin olmuştur. Köyün zenginlerinden Kudret’in köpeği de bir süredir ortalarda gözükmemektedir. Gel gelelim köylünün ortadan kaldırmak için jandarmayla birlikte günlerdir aradığı kuduz köpek orman evinin çevresinde tehlikeli şekilde dolaşmaktadır.

İSLAM BÜLBÜLÜ FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Halil İbrahim Oflaz, Sude Kalyoncu, Türel Sağlam, Süheyla Zeren, Erol Alpsoykan, Gülçin İçöz, Nurhan Demirhan, Sebahat Adalar, Evrim Bağcı, Yılmaz Fidan

İslam Bülbülü filmi konusu nedir? İslam Bülbülü filminin oyuncuları kimler?

İslam Bülbülü filmi konusu