Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Japonya’da hangisi normal kabul edilir ve yapan kişi ayıplanmaz? – Milyoner

Cumartesi akşamları ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster?'de yarışmacıya yöneltilen Japonya'da hangisi normal kabul edilir ve yapan kişi ayıplanmaz? sorusu merak konusu oldu. Takipçiler sorunun yanıtını internette araştırmaya başladı. İşte geceye damga vuran Japonya'da hangisi normal kabul edilir ve yapan kişi ayıplanmaz? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı...

Japonya'da hangisi normal kabul edilir ve yapan kişi ayıplanmaz? - Milyoner

ATV ekranlarında Türk sinema ve dizi oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ile müdavimlerini ağırlamaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster? yarışma soruları ekranları başındaki vatandaşlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Dünyanın en çok izlenen ve en çok kazandıran genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner’in bu akşamki bölümünde yarışmacıya yöneltilen Japonya’da hangisi normal kabul edilir ve yapan kişi ayıplanmaz? sorusu dikkatleri çekti. İzleyiciler Kim Milyoner Olmak İster’deki merak uyandıran soruyla ilgili yoğun araştırmalar gerçekleştiriyor. İşte geceye damga vuran Japonya’da hangisi normal kabul edilir ve yapan kişi ayıplanmaz? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı!..

Japonya’da hangisi normal kabul edilir ve yapan kişi ayıplanmaz?

A) İşe geç gitmek

B) İş yerinde uyuyakalmak

C) Hamilelere yer vermemek

D) Sıraya girmemek

Doğru cevap: İş yerinde uyuyakalmak

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!