Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı filmi oyuncuları kimler?

Komediseverler ekran başına toplanıyor. Bu gece Kayseri Aslanı filmi izleyicisi ile buluşuyor. Sinemadan sonra televizyonda buluşan Kayseri Aslanı filmi ile ilgili detaylar merak ediyor.  İzleyiciler, Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı filmi oyuncuları kimler? sorularına cevap arıyor. İşte detaylar...

Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı filmi oyuncuları kimler?

Komedi türündeki Kayseri Aslanı filmi be gece FOX TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. 2017 yılında vizyona giren film şimdi de televizyonda ekrana geliyor. Film ile detayları kaçırmak istemeyenler filmseverler, Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı filmi oyuncuları kimler? sorularına yanıt arıyor. Ayrıntılar haberimizin detayında….

KAYSERİ KAPLANI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Kayseri Aslanı, büyük bir kumar borcu olan Ersin’in Kayseri’den Çin’e kadar uzanan hikâyesini anlatıyor.

Gaddar mafya babası Rıfat’ın borcunu bir an önce ödemesi gereken Ersin, ucuz mal getirip pahalıya satabilmek için Çin’e gider.

Ancak Çin’de kaldığı otelde o sırada düğünü olan, ancak evlenmeyi hiç istemeyen Çinli bir başka mafya babasının kızını da alıp Kayseri’ye gelir.

KAYSERİ KAPLANI FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER

Yönetmen: Ali Demirel

Oyuncular: Ulaş Torun, Cenk Ertan, Ali Çatalbaş, Hüseyin Elmalıpınar, Ali Erkazan, Asuman Dabak, Metin Yıldız, Algı Eke, Serdal Genç ve Nigar Kuddus

Senaryo: Bilal Kalyoncu -Kamil Koç

Görüntü Yönetmeni: Çetin Çavan

Tür: Komedi -2017

Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı filmi oyuncuları kimler?