Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (Yeni bölüm) ATV ile Milyoner 893. bölüm canlı izle! (23 Mayıs)

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (Yeni bölüm) ATV ile Milyoner 893. bölüm canlı izlemek isteyen takipçiler bu akşam yayın saati yaklaşırken ATV canlı yayın bağlantı bilgileri araştırıyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunda izleyicisiyle buluşan Milyoner, yeni bölümleriyle koronavirüs sürecinde de yoğun ilgi görüyor. 23 Mayıs 2020 Cumartesi Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (Yeni bölüm) ATV ile Milyoner 893. bölüm canlı izlemek için gerekli bilgilere haber detayından ulaşabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (Yeni bölüm) ATV ile Milyoner 893. bölüm canlı izle! (23 Mayıs)

ATV ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen yarışması Kim Milyoner Olmak İster, koronavirüs salgını ile mücadele günlerinde de sosyal mesafe kuralları kapsamında alınan tedbirlerle birlikte yayın hayatına devam ediyor. Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner’in sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu yapıyor. Bu akşam 893. bölümüyle ekrana gelen yarışmanın yayın saati, sıkı takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Milyoner yeni bölüm kaçırmak istemeyenler, Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (Yeni bölüm) ATV ile Milyoner 893. bölüm canlı izle (23 Mayıs) haber içeriğinde gerekli bağlantı bilgilerine ulaşabilirler.

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (Yeni bölüm) ATV ile Milyoner 893. bölüm canlı izle! (23 Mayıs)

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışma formatı

Yayın hayatına Kenan Işık’la başlayan ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından zevkle takip edilen genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner, şimdilerden Kenan İmirzalıoğlu sunumuyla ekranlarımıza konuk oluyor.

Yıllardır milyonlarca izleyici tarafından büyük ilgi ve beğeniyle izlenen ATV ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ 2 Ağustos 2011 tarihinden bu yana ATV ekranlarında izleyicisini bilgilendirmeye ve eğlendirmeye devam ediyor.

Program boyunca yarışmacılara toplam 12 soru yöneltiliyor. Her soruya verilen ödül miktarı şu şekilde.;

1. Soruya 500 TL
2. 1.000 TL
3. 2.000 TL
4. 3.000 TL
5. 5.000 TL
6. 7.500 TL
7. 15.000 TL
8. 30.000 TL
9. 60.000 TL
10. 125.000 TL
11. 250.000 TL
12. soruya da doğru cevap verilmesi durumunda 1.000.000 TL ödül veriliyor.

Milyoner Yarışması Joker hakları neler?

Milyoner joker hakları yarışmacılara çeşitli aşamalarda sunulan tercih hakkı olmak üzere şu şekildedir;

1-Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir  alabilmektedir.

2-Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3-Seyirciye sorma Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4-Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar yarışmadan çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahip olabilmektedirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (887. yeni bölüm) ATV Milyoner izle canlı yayın! (2 Mayıs)