Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (yeni bölüm) ATV Kim Milyoner Olmak İster canlı izle!

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (yeni bölüm) ATV Kim Milyoner Olmak İster canlı izle!

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! ATV Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! Ekranların en çok izlenen ve en çok bilgilendiren yarışması Milyoner yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Corona virüsü nedeniyle dizilerin ara vermesiyle daha çok ilgi gören Milyoner canlı izlemek isteyen seyirciler tarafından araştırılıyor. ATV canlı yayınla yarışmanın heyecanına ortak olmak isteyenler için 6 Nisan tarihli Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (880. bölüm) ATV Kim Milyoner Olmak İster canlı izle detayları içeriğimizde yer alıyor.

ATV ekranlarında zaman zaman güldüren ve en çok da bilgilendiren soruların ve birbirinden renkli yarışmacıların yer aldığı Kim Milyoner Olmak İster canlı izlemek isteyen vatandaşlar için Milyoner canlı izle bilgilerine haberimizde yer veriyoruz. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla hem eğlendiren hem de kazandıran genel kültür ve bilgi yarışmasında bu akşam yarışmacılar birbirinden ilginç ve yanıltıcı sorulara doğru cevabı vermek için ter döküyor. Ekran başında bu heyecana ortak olamayan okurlarımız için (6 Nisan) Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (880. bölüm) ATV Kim Milyoner Olmak İster canlı izle bilgileri burada!..

Yarışmada renki konuklar ilginç öyküleriyle de Kenan İmirzalıoğlu, stüdyodaki konuklar ve ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

Toplam 12 soruya doğru yanıt verip 1 milyon TL’lik ödülü kazanmak için yarışan konukların zorlu mücadelesine ortak olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz!..

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! (yeni bölüm) ATV Kim Milyoner Olmak İster canlı izle!

Kim Milyoner Olmak İster canlı izle! ATV ile Milyoner canlı yayını burada!