Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kuruluş Osman 12. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölüm ATV’de kesintisiz full izle

Kuruluş Osman 12. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölüm ATV'de kesintisiz full izle… Kuruluş (Diriliş) Osman Çarşamba akşamları yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman yeni bölümde Selcan Hatun'un ölüp ölmeyeceği merak konusu. Yeni bölümde yaşanan heyecanlı sahneleri kaçırmak istemeyen izleyiciler, Kuruluş Osman 12. son bölümü tek parça izle seçeneklerini arıyor. İşte Kuruluş (Diriliş) Osman son bölüm ATV ile kesintisiz izlemek için detaylar...

Kuruluş Osman 12.  bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölüm ATV’de kesintisiz full izle

Kuruluş Osman 12. yeni bölüm canlı izle! Osmanlı Devletinin kuruluşunu anlatan Kuruluş Osman 12. yeni bölüm ATV ile 26 Şubat Çarşamba günü ekranlara geliyor. Yeni bölümde Osman Bey, Kayı obasını kurtarmak için Moğol Komutanı Balgay’a bir oyun oynamaktadır. Zira, Moğollar Söğüt’ü yakıp yıkıyor. Kayı Beyleri, Moğol Komutanı Balgay’a esir düşmüştü. Osman Bey de obasını kurtarmak için elinden gelen yapmaya karar veriyor. Tüm bu gelişmeleri ve daha fazlasını izlemek isteyen seyirciler, ATV ile Kuruluş (Diriliş) Osman yeni bölümü tek parça izlemek istiyor. İşte detaylar…

KURULUŞ OSMAN 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK

Selcan Hatun ölümle yüz yüze! Osman Bey, Moğol komutanı Balgay’a karşı sürpriz bir hamle yapıyor! Kayı Obası’na gelerek türlü eziyetlerle halkı sindiren Balgay, kendisine hazırlanan tuzağı sezip zehirli kımızı Selcan Hatun’a içirmek ister, Gündüz ve Batur ise idamın eşiğindedir. Dündar, obanın akıbeti için Balgay’a karşı çıkamazken, Bala ve Bamsı; Moğollara karşı isyan başlatır!

Obanın tek umudu Osman Bey ise Ak Sakallılar’dan öğrendiği sırrı ve aldığı emanetleri kullanarak Balgay’a karşı oyun kurmaktadır. Selcan Hatun ölecek mi?

Samsa Çavuş ve alpler esaretten kurtulabilecek mi? Gündüz ve Batur idam edilecek mi? Bamsı ve Bala’nın Moğollara karşı başlattığı isyan başarılı olacak mı? Osman Bey; Selcan Hatun, Gündüz ve Batur’un ölümüne engel olabilecek mi?

KURULUŞ OSMAN 12. BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN! 

Kuruluş Osman 12. son bölüm izle Kuruluş (Diriliş) Osman yeni bölüm ATV ile canlı izle