Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman tek parça full hd izle! Atv ile (Diriliş) Kuruluş Osman 24. bölüm tamamını izle (3 Haziran 2020)

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman 24. bölümü ile ekranlara geliyor. 3 Haziran 2020 akşamı ekrana gelen Kuruluş Osman yeni bölümde heyecan dorukta. Yeni bölümde Osman Bey, Bala Hatun'la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası'nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Kuruluş Osman kesintisiz izlemek için detayları araştıranlar Atv ile (Diriliş) Kuruluş Osman 24. bölüm tamamını tek parça full hd izlemek için bağlantı bilgileri araştırılıyor. Detaylar haberimizde...

Her çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşan Kuruluş Osman’da bu hafta fırtınalar esecek. Yeni bölümde Osman Bey’in Bala Hatun ile düğün toyu olacak. Bunun yanı sıra Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar’ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; bu bölümde Kayı Obası’nda yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. 24. bölümün final sahnesinde Kayı Obasındaki beyler zehirli yemek yüzünden ölümle karşı karşıya geldi. Tüm bu gelişmeleri kaçırmak istemeyenler Kuruluş Osman tek parça izlemek istiyor Atv ile (Diriliş) Kuruluş Osman 24. bölüm tamamını izlemek için 3 Haziran 2020 tarihli yayının ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

KURULUŞ OSMAN 24. BÖLÜM ÖZETİ! (3 Haziran 2020)

“Kayı Obası kocaman bir mezarlık olacak!”

Osman Bey, Bala Hatun’la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası’nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar’ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; bu bölümde Kayı Obası’nda yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, uç bölgesindeki Moğol baskısını kırmak için mücadeleye girişecek. Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl örgütleyecek? Osman Bey, Türkmen obalarından beklediği desteği alabilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Dündar tarafından Alişar’la evlendirilen Aygül’ün akıbeti ne olacak?

KURULUŞ OSMAN 24. BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!