Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle! Atv ile (Diriliş) Kuruluş Osman 24. bölüm kesintisiz izle (3 Haziran)

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman 24. son bölümü ile seyircisi ile buluştu. 3 Haziran akşamı yayınlanan Kuruluş Osman yeni bölümde yine heyecan doruktaydı. Son bölümde Osman Bey, Bala Hatun'la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası'nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Kuruluş Osman tek parça full izlemek için detayları araştıranlar için Atv ile (Diriliş) Kuruluş Osman 24. bölüm kesintisiz izleme bağlantı bilgileri haberimizin içeriğinde...

Ekrana geldiği her çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşan Kuruluş Osman’da bu hafta yayınlanan son bölümde yine fırtınalar esti. 3 Haziran akşamı yayınlanan yeni bölümde Osman Bey’in Bala Hatun ile düğün toyu oldu. Bunun yanı sıra Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar’ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; bu bölümde Kayı Obası’nda yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Tüm bu gelişmeleri kaçırmak istemeyenler, Kuruluş Osman tek parça izlemek istiyor Atv ile (Diriliş) Kuruluş Osman 24. bölüm kesintisiz tamamını izlemek için ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

KURULUŞ OSMAN 24. BÖLÜM ÖZETİ! (3 Haziran)

“Kayı Obası kocaman bir mezarlık olacak!”

Osman Bey, Bala Hatun’la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası’nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar’ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; bu bölümde Kayı Obası’nda yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, uç bölgesindeki Moğol baskısını kırmak için mücadeleye girişecek. Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl örgütleyecek? Osman Bey, Türkmen obalarından beklediği desteği alabilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Dündar tarafından Alişar’la evlendirilen Aygül’ün akıbeti ne olacak?

KURULUŞ OSMAN 24. BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!