Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Kuruluş Osman tek parça FULL HD İZLE ATV ile Kuruluş Osman 22. son bölüm kesintisiz tamamını izle! (20 Mayıs Çarşamba)

Kuruluş Osman tek parça FULL HD İZLE ATV ile Kuruluş Osman 22. son bölüm kesintisiz tamamını izle! (20 Mayıs Çarşamba) Atv ekranlarının en çok tercih edilen dizisi Kuruluş Osman 20 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana geldi. Kuruluş Osman yeni bölümde flaş gelişmeler yaşanıyor. Dizinin takipçileri, Kuruluş Osman yeni bölümü kesintisiz izlemek istiyor. ATV ile Kuruluş Osman 22. bölüm tek parça full izlemek isteyenler için dün akşam yayınlanan bölümle ilgili detaylar haberimizde...

Kuruluş Osman tek parça FULL HD İZLE ATV ile Kuruluş Osman 22. son bölüm kesintisiz tamamını izle! (20 Mayıs Çarşamba)

Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini anlatan Kuruluş Osman dizisi yeni bölümüyle ekrana geldi. Her Çarşamba yeni bölümüyle ekranlara gelen Kuruluş Osman son bölümde, Moğollar’dan kaçarken yaralanan Osman Bey, gördüğü rüyanın ardından Şeyh Edebalı’nın manevi desteğini alarak tüm cephe olarak hürriyet mücadelesini başlatıyor. Osman Bey ile Bala Hatun arasında sürpriz gelişme yaşandı. Kuruluş Osman tamamını izlemek isteyenler ATV ile Kuruluş Osman 22. bölüm tek parça izlemek için 20 Mayıs Çarşamba tarihli yayın bilgilerini araştırıyor. Merak edilen ayrıntılar haberimizde…

KURULUŞ OSMAN 22. YENİ BÖLÜM ÖZETİ (20 MAYIS ÇARŞAMBA)

Moğollar’dan kaçarken yaralanan Osman Bey, gördüğü rüyanın ardından Şeyh Edebalı’nın manevi desteğini alarak tüm cephe olarak hürriyet mücadelesini başlatıyor. Osman Bey, Dündar-Alişar ittifakının planına nasıl karşılık verecek. Osman ve Bala Hatun arasındaki sürpriz gelişme ne olacak?

Dündar, Kayı Obası’nda planladığı darbe başarılı olacak mı? Osman Bey ve alplerinin Balgay ve Moğollara karşı hamlesi ne olacak? Alişar’la evlenen Aygül, Osman Bey’den intikam almak için neler yapacak?

Kuruluş (Diriliş) Osman 22. bölümde, Osman Bey ile Bala Hatun Şeyh Edebali’nin izniyle nikahlanıyor.

KURULUŞ OSMAN 22. SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kuruluş Osman canlı izle! ATV ile Kuruluş Osman 22. bölüm canlı izle!