Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’da oynayacak mı? Ertuğrul Bey, Kuruluş (Diriliş) Osman’a dönecek mi? İşte son gelişmeler!

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'da oynayacak mı? Ertuğrul Bey, Kuruluş (Diriliş) Osman'a dönecek mi? İşte son gelişmeler! Diriliş Eruğrul'un ünlü yıldızı hayranları bomba teklif haberleriyle heyecanlandı! Usta oyuncuya Hollywood'dan gelen teklifle kafalar yeniden karıştı. Peki, Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'da oynayacak mı? Ertuğrul Bey, (Diriliş) Osman'a dönecek mi? İşte son gelişmeler!

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'da oynayacak mı? Ertuğrul Bey, Kuruluş (Diriliş) Osman'a dönecek mi? İşte son gelişmeler!

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey’i canlandıran ve takipçilerin gönlünde taht kuran ‘Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’da oynayacak mı?‘.. Diriliş dizisi takipçileri Osman Gazi’nin babasının hayatta olduğu bir dönemin anlatıldığı dizide Ertuğrul Bey karakterinin halen yer almamasının nedenini merak ederken ünlü oyuncunun diziye dönüşüne yönelik umutlarını yitirmiyor. 5 sezon sevilerek izlenen Osmanlı’nın Devleti’nin kuruluşunun anlatıldığı Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman’a beklenen ünlü yıldızın her paylaşımında ve her açıklamasında ipuçları arayan hayranları hem yapımcı Mehmet Bozdağ’ı hem de Engin Altan Düzyatan’ı sosyal medyada adeta mesaj ve yorum yağmuruna tutuyor. Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’da oynayacak mı? Ertuğrul Bey, Kuruluş (Diriliş) Osman’a dönecek mi? İşte son gelişmeler!

Kuruluş Osman’da Ertuğrul Bey’in hayatta olduğu ve halihazırda Konya’da bulunduğu ifade ediliyor. Ancak dönüşüne dair bir ifade yer almıyor. Haftalar öncesi Dirilisdizisi sosyal medya hesabından Düzyatan hayranlarını büyük umutlara sevk eden bir paylaşımda bulunulmuştu. Paylaşımın üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen konuya dair henüz bir gelişme yaşanmadı. hatta son zamanlarda Düzyatan’ın saçını sakalını kesmiş bir halde çekilip paylaştığı fotoğrafı da umutları tüketti mi diye merak edilirken son günlerde gündeme düşen bomba haberle hayranlarını yeniden merak sardı.

Engin Altan Düzyatan’a Hollywood’dan bomba bir teklif geldiği konuşuluyor! Alınan bilgiye göre eğer Düzyatan eğer bu sürpriz teklifi kabul ederse, Eylül ayı gibi ailesini de alıp Londra’ya yerleşecek.

Engin Altan Düzyatan, reyting mağduru Kurşun dizisiyle birlikte son yıllarda gerçekleştirdiği belgesel çekimleriyle de adından çokça söz ettiriyordu. Geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında yaptığı bir açıklamasında da ‘son belgeselini de tamamlayınca oyunculuk konusuna ağırlık vereceğini’ ifade etmişti.

Peki Diriliş hayranlarının hâlâ büyük bir heyecanla beklediği Ertuğrul Bey, Diriliş Osman’a dönecek mi? Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’da oynayacak mı? Detaylı bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’da oynayacak mı? Ertuğrul Bey, Kuruluş (Diriliş) Osman’a dönecek mi? İşte son gelişmeler!

Milyonlarca izleyicinin hayranlıkla izlediği Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan’a ABD yapımı bir diziden oyunculuk teklifi geldiği belirtiliyor! Edinilen bilgiye göre söz konusu dizi dijital platformda yayınlanacak ve ünlü yıldız teklifi kabul ederse 2020 yılının Eylül ayında ailesini de alarak Londra’ya yerleşmesi gerekecek.

Hürriyet Gazetsi’nden Mehmet Üstündağ’ın haberine göre yakışıklı oyuncu sürpriz teklife olumlu bakıyor. 2 yıl sürecek olan çekimler ise Los Angeles ve Londra’da gerçekleşecek. Düzyatan teklifi kabul ettiği takdirde dizide rol alan tek Türk oyuncu olacak.

Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman’a dönüp dönmeyeceği konusundaki son gelişmeler…

Engin Altan Düzyatan daha önce rol aldığı yapımlar ve özellikle de Diriliş Ertuğrul’daki başarısıyla izleyicinin gönlünü fethetmişti. Hayranları sosyal medya hesaplarından yakışıklı oyuncuyu ve Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman yapımcısı Mehmet Bozdağ’ı mesaj ve yorumlara boğarken yapılan paylaşımlarını da takip ederek Düzyatan’ın Kuruluş (Diriliş) Osman’a dönüp dönmeyeceğine dair ipuçları yakalamaya çalışıyor.

Tam da umutların yükseldiği anda geçtiğimiz günlerde Engin Altan Düzyatan’ın paylaştığı bir fotoğrafı yine takipçilerinin kafalarını karıştırmıştı. Saçı sakalı kesen Engin Altan Düzyatan’ın paylaştığı bu fotoğraf ‘umutlar tükendi mi’ sorusunu akla getirmişti.

İşte Ertuğrul Bey karakteriyle Kuruluş Osman’a dönmesi beklenen Engin Altan Düzyatan’ın Instagram hesabından paylaştığı söz konusu fotoğrafı;

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'da oynayacak mı? Ertuğrul Bey, Kuruluş (Diriliş) Osman'a dönecek mi? İşte son gelişmeler!

Osman Bey’in babası Ertuğrul Gazi’nin, Diriliş Ertuğrul’un ardından konuya kaldığı yerden devam ederek tarihe ışık tutan Kuruluş Osman dizisine dönüp dönmeyeceği sorusu henüz netlik kazanmadı. Dizideki gelişmelere bakılırsa Ertuğrul Gazi’nin Kuruluş Osman’a geri döneceğine dair emareler görülüyor ancak bu konuda dizi ekibi ser verip sır vermiyor.

Düzyatan, oyunculuk projelerine ağırlık verecek! 
Ünlü oyuncu Düzyatan, dizleri kadar son yıllarda çektiği belgesellerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz günlerde (14 Şubat) bir mekanda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Düzyatan yine akıllarda soru işaretleri bırkatı. Microplastik konulu son belgesel çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğundan bahseden Düzyatan, ‘Belgeselden sonra biraz oyunculuk hayatına ağırlık vereceğini’ ifade etti.

Ertuğrul Gazi rolüyle Diriliş Ertuğrul’da oynayan Engin Altan Düzyatan, dizinin hazırlıkları başlarken Kuruluş Osman’da katılıp katılmayacağı konusunda kendisine yöneltilen soruya, ‘Henüz bir teklif gelmedi’ şeklinde cevap vermişti. Bu yanıt hayranları tarafından ‘teklif gelirse olumlu karşılık bulacağı’ şeklinde yorumlandı.

Yetenekli oyuncunun o dönemde rol aldığı Kurşun dizisi, reytinglerde umduğunu bulamyınca erken final yaptı. Bu gelişmeler üzerine de bir süredir Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman’a dahil olacağı konuşuluyordu.

Sakallarını da yeniden uzatmaya başlayan Düzyatan’ın takipçileri, oyuncudan gelecek müjdeli habere odaklanmışken geçtiğimiz aylarda ‘Dirilisdizisi’ Instagram hesabından Kuruluş Osman’ın yayın günü bir paylaşım yapıldı. Zamanlaması itibariyle de dikkat çeken paylaşım hayranları daha büyük beklentilere sevk etti. İşte dirilisdizisi Instagram hesabından yapılan söz konusu paylaşım;

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’da ornayacak mı Ertuğrul Bey, Diriliş Osman'a dönecek mi İşte ünlü yıldıza bomba teklif!

Engin Altan Düzyatan kimdir, kaç yaşında, nereli?

26 Temmuz 1979 tarihinde İzmir’de doğan Türk oyuncu Engin Altan Düzyatan, 2014 yılında Neslişah Alkoçlar ile dünya evine girmiştir. Emir Aras (9 Ocak 2016) ve Alara (Ağustos 2018) adında iki çocuk babası olan yakışıklı oyuncu, 1.85 boyunda ve Aslan burcudur.

Diriliş Ertuğrul çekimleri sürerken Engin Altan Düzyatan, uzun sakal ve saçlarıyla hayranları tarafından çok beğenilmişti. Diriliş’in bitmesiyle saç ve sakallarını kısaltan başarılı oyuncu bir süre erken final yapan Kurşun dizisinde rol aldı.

O dönemde aynaya baktıkça ‘kendisine yabancılaştığı’ hissine kapıldığını dile getiren oyuncu, Kurşun’un ardından yeniden Diriliş’teki imajına dönercesine sakal ve saçlarını uzatması, yakışıklı oyuncunun hayranlarını son derece heyecanlandırdı.

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’da ornayacak mı Ertuğrul Bey, Diriliş Osman'a dönecek mi İşte ünlü yıldıza bomba teklif!