Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm yayınlanacak mı? 4 Nisan Show Tv yayın akışı!..

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm yayınlanacak mı? 4 Nisan Show Tv yayın akışı!..

Show Tv yayın akışı 4 Nisan Cumartesi günü en çok araştırılan sayfalardan biri oldu. Cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı diye merak eden takipçiler sık sık konuyu araştırıyor. Ordu’nun muhteşem doğal güzellikleri eşliğinde eğlenceli bir romantik komedi keyfi yaşatan Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm yayınlanacak mı? 4 Nisan Show Tv yayın akışı detayları ve dizi hakkında merak edilenler haberimizde.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm yayınlanacak mı?

Show Tv’nin beğeniyle izlenen eğlenceli dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’da ekranlarda izleyicisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Yeni bölümde, Kuzey’in mutlu sonlu sandığı inzivası, gittikçe trajik bir hal almaktadır. Kuzey’in kurtulmak için, Yıldız’a kavuşmak için attığı her adım onu başka bir felakete sürüklemektedir.

Herkes seferber olmuş Kuzey’i ararken, Kuzey’in umutları tükenmek üzeredir. Belki de masal tersine dönecek ve bu sefer kırmızı saçlı Rapunzel, prensini kurtaracaktır. O olmazsa, ölümüne pampası gelip kurtaracaktır kesin. Sefer’in kalbi temizdir ve onu nerede olursa olsun bulacaktır.

4 Nisan Show Tv yayın akışı!..

06:15 Demet Akbağ ile Çok Aramızda
08.15 Hayat Güzeldir
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu
14:30 Kalbimin Efendisi
16:30 Güldüy Güldüy Show Çocuk
18:45 Show Ana Haber Hafta Sonu
20:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk (27. yeni bölüm)

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam var mı Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm yayınlanacak mı 4 Nisan Show Tv yayın akışı!..