Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

La Casa De Papel 5. sezon çıkacak mı? La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

La Casa De Papel 5. sezon çıkacak mı? La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in İspanyol yapımı dizisi La Casa De Papel 5. sezon çıkacak mı? soru şimdiden merak ediliyor. Dev oyuncu kadrosuyla herkesin büyük beğenisini kazanan dizinin 4. sezonu çok konuşuldu. 4. sezonun 8 bölümünü bir çırpıda bitiren sevenleri gözünü 5. sezona çevirdi. 5. sezonun detaylarını araştıran hayranları La Casa De Papel’in resmi bir açıklama yapıp yapmadığını öğrenmek istiyor. Peki La Casa De Papel 5. sezon çıkacak mı? La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? İşte detaylar…

La Casa De Papel 5. sezon çıkacak mı? La Casa De Papel 5. sezon ne zaman?

Sadece iki sezon çıkması beklenen La Casa de Papel’in 4. sezonu fırtınalı bir giriş yaptı. 4. sezonun 8 bölümünü bir çırpıda bitiren sevenleri 5. Sezonu iple çekiyor. La Casa De Papel’in 5. sezona ilişkin henüz resmi bir açıklama gelmedi. Yani La Casa De Papel’in 5. sezon olacak mı, olursa ne zaman olacak gibi soruların cevabı henüz bilinmiyor. Özellikle Koronavirüs salgını sonrasında birçok dizi ve film setlerini ertelemişti. İşte yaşanan bu belirsizlikler sonrası La Casa De Papel’in ne zaman çıkacağı henüz belli değil.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? La Casa De Papel 5. sezon çıkacak mı?