Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kaynak işlerinde lehimi eritmek için kızdırılarak kullanılan ucu bakır alete ne ad verilir? (Milyoner)

Usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranların en çok izlenen ve en çok kazandıran yarışma programı 'Kim Milyoner Olmak İster' bu akşam yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısında. Milyoner canlı yayını bu akşam yine heyecanlı dakikalara sahne oluyor. Yarışmacılara yöneltilen birbirinden ilginç sorular ekran başındaki izleyicinin de ilgisini çekiyor. Programda yarışmacıya yöneltilen Madenlerle yapılan kaynak işlerinde lehimi eritmek için ateşle veya elektrikle kızdırılarak kullanılan ucu bakır alete ne ad verilir? sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor!.. İşte o soru ve merakla araştırılan yanıtı!..

Kaynak işlerinde lehimi eritmek için kızdırılarak kullanılan ucu bakır alete ne ad verilir? (Milyoner)

ATV ekranlarında yepyeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşmaya devam eden dünyanın en çok seyredilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster’de bu akşam yine birbirinden ilginç ve esprili sorular yer alıyor. Yarışmacıların doğru yanıta ulaşmak için ter döktüğü sorular, ekran başındaki izleyiciler tarafından da büyük ilgiyle takip ediliyor. Bu akşam Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısına yöneltilen Madenlerle yapılan kaynak işlerinde lehimi eritmek için ateşle veya elektrikle kızdırılarak kullanılan ucu bakır alete ne ad verilir? sorusunun yanıtı da merak konusu oldu. İşte o soru ve yanıtı…

Madenlerle yapılan kaynak işlerinde lehimi eritmek için ateşle veya elektrikle kızdırılarak kullanılan ucu bakır alete ne ad verilir?

a) Freze

b) Üstüpü

c) Bisturi

d) Havya

Doğru cevap: Havya

 

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri