Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Marty McFly kendisine ne denildiğinde çok kızar? – Milyoner

Cumartesi akşamları ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster?'de yarışmacıya yöneltilen Marty McFly kendisine ne denildiğinde çok kızar? sorusu merak konusu oldu. Takipçiler sorunun yanıtını internette araştırmaya başladı. İşte geceye damga vuran Marty McFly kendisine ne denildiğinde çok kızar? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı...

Marty McFly kendisine ne denildiğinde çok kızar? - Milyoner

ATV ekranlarında Türk sinema ve dizi oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ile müdavimlerini ağırlamaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster? yarışma soruları ekranları başındaki vatandaşlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Dünyanın en çok izlenen ve en çok kazandıran genel kültür ve bilgi yarışması Milyoner’in bu akşamki bölümünde yarışmacıya yöneltilen Marty McFly kendisine ne denildiğinde çok kızar? sorusu dikkatleri çekti. İzleyiciler Kim Milyoner Olmak İster’deki merak uyandıran soruyla ilgili yoğun araştırmalar gerçekleştiriyor. İşte geceye damga vuran Marty McFly kendisine ne denildiğinde çok kızar? şeklindeki Milyoner sorusu ve yanıtı!..

Marty McFly kendisine ne denildiğinde çok kızar?

Doğru cevap: Tavuk