Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Esra Tokelli kaç yaşında, mesleği ne? Masterchef Esra Tokelli kimdir, nereli?

Esra Tokelli kaç yaşında, mesleği ne? Masterchef Esra Tokelli kimdir, nereli? TV8'de yayınlanan MasterChef 2020'de büyük heyecan yaşanıyor. MasterChef 2020'de birbirinden renkli yarışmacılar yer alıyor. MasterChef seyircileri ise yarışmacıların hayat hikayesini merak ediyor. O isimlerden biri de Esra Tokelli oldu. Peki, Masterchef Esra Tokelli kaç yaşında, mesleği ne? Masterchef Esra Tokelli kimdir, nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Esra Tokelli kaç yaşında, mesleği ne? Masterchef Esra Tokelli kimdir, nereli?

MasterChef Türkiye’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyesi olduğu MasterChef Türkiye’de yarıcılar final turu için ter döküyor. Masterchef 2020’nin yarışmacılarından Esra Tokelli yaptığı yemeklerle en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Peki, Esra Tokelli kaç yaşında, mesleği ne? Masterchef Esra Tokelli kimdir, nereli? Merak edilenler haberimizde.

Masterchef Esra Tokelli kimdir, nereli?

MasterChef Türkiye’de jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Esra Tokelli daha önce de Yemekteyiz’e katıldı. Sinem Hükümdar, Dilşad Atınçoğlu, Kezban Kaymaz ve Fahrettin Atalay ile birlikte birincilik mücadelesi verdi ve kazandı. Kendisi bekar. Ev yemekleri yapıp satıyor. İstanbul Fatih’ten Masterchef’e geldi.

Esra Tokelli 41 yaşındadır. İstanbul’dan geldiğini söylemiştir. Saray mutfağından bir yemek hazırlayacağını söyledi.