Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

MasterChef Furkan Yalçın kimdir, nereli? Furkan Yalçın kaç yaşında?

Son dönemde en çok izlenen yemek programlarından MasterChef 2020 yarışmacıları artık final turu için mücadele ediyor. MasterChef Türkiye'de Furkan Yalçın, final turuna kalmayı başaran yarışmacılar arasında yer alıyor. Peki MasterChef Furkan Yalçın kimdir, nereli? Furkan Yalçın kaç yaşında? Merak edilenler haberde yer alıyor.

MasterChef Furkan Yalçın kimdir, nereli? Furkan Yalçın kaç yaşında?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2020’de büyük heyecan yaşanıyor. İzleyenler hem keyifli anlar yaşıyor hem de yarışmacılar hakkındaki bilgileri merak edip internet üzerinden araştırma yapıyor. Bu bağlamda MasterChef’in en çok merak edilen isimlerinden biri de Furkan Yalçın oldu. Bu bağlamda MasterChef Furkan Yalçın kimdir, nereli? Furkan Yalçın kaç yaşında? gibi sorulara yanıt aranıyor. Ayrıntılar haberde yer alıyor…

FURKAN YALÇIN KİMDİR?

MasterChef 2020 seçmelerine katılan Furkan Yalçın 20 yaşında. Pastacılık yapan Yalçın, 6 senedir bu mesleği yaptığını aktardı ve okulda bu konuda eğitimi aldığını söyledi.

2019 elemelerine katılan ve başarısız olan MasterChef Furkan bu yıl final turuna kalmayı başardı. Mehmet Şef ve Somer Şef ilk turda evet oyu verdiler.