Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Furkan Yalçın kimdir, kaç yaşında? MasterChef Furkan Yalçın nereli?

Furkan Yalçın kimdir, kaç yaşında? MasterChef Furkan Yalçın nereli?.. 2020'de Masterchef Türkiye final turu heyecanı devam ederken zaman zaman yarışmada tansiyon yükseliyor. Özellikle sosyal medyada da gündem olan MasterChef Furkan’ın yarışmadan kovulması dikkat çekti. Jüri üyeleri tadım için geldiğinde karşılarında pişmemiş bir ürünle karşılaştı. Furkan, mazereti ekipmanlara bağlayınca Mehmet Şef Masterchef Furkan'ı kovdu. Peki, Furkan Yalçın kimdir, kaç yaşında? MasterChef Furkan Yalçın nereli? İşte detaylar…

Furkan Yalçın kimdir, kaç yaşında? MasterChef Furkan Yalçın nereli?

Ekranların fenomen yemek yarışması MasterChef Türkiye’de heyecan fırtınası devam ediyor. Zaman zaman yarışmada tansiyon artarken MasterChef Furkan, sergilediği tavırlar ve Mehmet Şef ile yaşadığı gerilim dolu anlar sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medyanın ilgi odağı olan Furkan pek çok izleyicinin araştırdığı isim olmaya başladı. Genç yarışmacının hayatı, yaşı ve memleketi merak konusu oldu. Peki, Furkan Yalçın kimdir, kaç yaşında? MasterChef Furkan Yalçın nereli? Ayrıntılar haberde yer alıyor.

Furkan Yalçın kimdir, kaç yaşında? MasterChef Furkan Yalçın nereli?

MasterChef 2020 seçmelerine katılan Furkan Yalçın 20 yaşında. Pastacılık yapan Yalçın, 6 senedir bu mesleği yaptığını aktardı ve okulda bu konuda eğitimi aldığını söyledi.

2019 elemelerine katılan ve başarısız olan MasterChef Furkan bu yıl final turuna kalmayı başardı. Mehmet Şef ve Somer Şef ilk turda evet oyu verdiler.

2019 elemelerine katılan ve başarısız olan MasterChef Furkan bu yıl final turuna kalmayı başardı. Mehmet Şef ve Somer Şef ilk turda evet oyu verdiler. MasterChef Furkan Yalçın final turunda son 16’ya kalan isimler arasında yer alıyor.

MasterChef Furkan Yalçın nereli? Furkan Yalçın kimdir, kaç yaşında?