Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Yalçınkaya’nın sol elindeki parmakları neden yok? Masterchef Mehmet Şefin parmakları yok mu, ne oldu?

Mehmet Yalçınkaya'nın sol elindeki parmakları neden yok? Masterchef Mehmet Şefin parmakları yok mu, ne oldu? TV8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef'te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Düelloların ardından final turu da milyonlarca kişi tarafından seyrediliyor. Masterchef jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya ise adından en çok söz ettiren isimlerin başında yer alıyor. Kameralar Mehmet Yalçınkaya'nın parmaklarına çevrildiğinde Mehmet Şefin parmakları neden yok sorusu birçok kişi tarafından araştırılıyor. Peki, Mehmet Yalçınkaya'nın sol elindeki parmakları neden yok? Masterchef Mehmet Şefin parmakları yok mu, ne oldu? İşte hayat hikayesi

Mehmet Yalçınkaya'nın sol elindeki parmakları neden yok? Masterchef Mehmet Şefin parmakları yok mu, ne oldu?

Televizyon ekranlarının sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye’de her akşam başka bir heyecan yaşanıyor. Şefler yarışmacıların final turu için sıkıştırıyor. Yarışmacılar ise en çok Mehmet şefin fırça atmasından korkuyor. MasterChef 2020 jürileri arasında en çok konuşulan isim ise şüphesiz Mehmet Yalçınkaya oldu. Sert tavırları ile tanınan Mehmet şefle en çok parmakları merak ediliyor. Peki, Mehmet Yalçınkaya’nın sol elindeki parmakları neden yok? Masterchef Mehmet Şefin parmakları yok mu, ne oldu? Detaylar haberde…

MASTERCHEF MEHMET ŞEFİN PARMAKLARI NE OLDU? MEHMET YALÇINKAYA’NIN PARMAKLARI YOK MU? İŞTE HİKAYESİ

MasterChef Türkiye’nin 3 jürisinden biri olan ‘Mehmet Şef’ Mehmet Yalçınkaya’nın sol elini sürekli cebinde tutması zaman zaman sosyal medyada konuşuluyor.

Zaman zaman yarışmacılara tavırlarıyla eleştiri konusu olan Mehmet Şef, mutfakta geçirdiği bir kaza sonrası 3 parmağını kaybetmiş. Mehmet Şef’in parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığı söyleniyor.

Masterchef Mehmet Şefin parmakları ne oldu? Mehmet Yalçınkaya’nın parmakları yok mu? İşte hikayesi