Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

MasterChef Özgül Coşar kimdir, nereli? Özgül Coşar kaç yaşında, mesleği ne?

MasterChef Özgül Coşar kimdir, nereli? Özgül Coşar kaç yaşında, mesleği ne? MasterChef Türkiye yeni yarışmacılarını belirleme süreci devam ediyor. Yarışmacılar üçlü düellolardan sonra final turu için mücadele içine girdi. Seyirciler de yarışmacıların hayat hikayesini araştırıyor. Özgül Coşar de final turunda mücadele eden yarışmacılardan biri. Peki, MasterChef Özgül Coşar kimdir, nereli? Özgül Coşar kaç yaşında, mesleği ne? Merak edilenler haberde...

MasterChef Özgül Coşar kimdir, nereli? Özgül Coşar kaç yaşında, mesleği ne?

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye’de her bölümünde başka bir heyecan yaşanıyor. MasterChef 2020 izleyicileri bütün yarışmacılar hakkında araştırma yapmaya devam ediyor. Yemek yarışması arasında en çok tercih edilen MasterChef 2020’de heyecan dorukta. Özgül Coşar, MasterChef Türkiye’de final turuna kalmayı başardı. Peki, MasterChef Özgül Coşar kimdir, nereli? Özgül Coşar kaç yaşında, mesleği ne? Ayrıntılar haberde…

MasterChef Türkiye’nin 26 Temmuz Pazar ekrana gelen 10. bölümünde üçlü düellolar devam etti. Özgül Coşar son bölümde rakipleri Fatma Koç ve Mert Medetoğullar ile üçlü düello turuna çıktı. Bu turda şefler, köfte ve yanına piyaz yapılmasını istedi. 35 dakika süre sonunda şef, en zayıf tabağın Mert Medetoğulları’na ait olduğunu açıkladı.

Köfte ve piyaz yapılan bu grup arasında en iyi tabağı hazırlayan Özgül Coşar, MasterChef 2020’de final turuna çıkarak yoluna devam etti.

MASTERCHEF ÖZGÜL COŞAR KİMDİR?

Özgül Coşar, 36 yaşında. Gıda Mühendisi. Evli ve iki çocuğu olan Özgül Coşar, pastacılık ve ekmekçilik bölümünü bitirmiş. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Çocuklarının doğum gününü yaparken kendisinin organize ettiğini ve o zaman içindeki yemek aşkını keşfettiğini söyledi. Kendini bildi bileli mutfakta olduğunu söyleyen Özgül Coşar, hızlı olması ve mutfakta kordine olması nedeniyle avantajlı olduğunu iddia etti. MasterChef’e katılmasını kızı teşvik etmiş.

Humus ile birlikte yaprak pirzola servis ettiği ilk turda Mehmet şef ile Somer şefin evet oyları ile sonraki tura geçti.

Etiketler