Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Masterchef’te bu akşam kim birinci oldu? 5 Ağustos Masterchef bugün son 16’ya kalan yarışmacı ismi kim?

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. MasterChef 2020'de yarışmacılar son 16'ya kalmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Peki, Her akşam başka bir heyecana sahne olan Masterchef’te bu akşam kim birinci oldu? 5 Ağustos Masterchef bugün son 16’ya kalan yarışmacı ismi kim? Ayrıntılar haberde yer alıyor.

Masterchef’te bu akşam kim birinci oldu? 5 Ağustos Masterchef bugün son 16’ya kalan yarışmacı ismi kim?

Türkiye’nin en çok izlenen yemek yarışmalarından MasterChef Türkiye final turu heyecanı artıyor. MasterChef 2020’de yarışmacılar son 16’ya kalmak için büyük çaba sarf etti. Peki, Her akşam başka bir heyecana sahne olan Masterchef’te bu akşam kim birinci oldu? 5 Ağustos Masterchef bugün son 16’ya kalan yarışmacı ismi kim? Bu soruların yanıtı haberimizde yer alıyor…

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliği yaptığı Masterchef Türrkiye’de bugün final turunda son 16’ya kalan yarışmacıların belli olması 2 yemek yapıldı. Birinci tur sonrasın 4 yarışmacı finale kalan isim olmak için mücadele etti. MasterChef 2020’de Berker Başmanav, Sedat Tuncer, Esra Tokelli ve Özgül Coşar önlüğüne isim yazdırmak için elinden geleni yaptı.

Şefler yapılan 4 tabağı da inceleyerek bir sıralama yaptı. Sırlamada Master Esra’nın tabağı 4. olurken Sedat’ın tabağı 3. oldu. Berker ve Özgül ise birinci olmak için yarıştı.

MasterChef 20029’de Finale çıkan 3. isim Özgül Coşar oldu.

Etiketler