Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Mucize Doktor bitiyor mu, final mi yapıyor? Ali Vefa (Taner Ölmez) diziden ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi yayın hayatına başlıyor. Dudullu Postası dizisi yakında seyircisi ile buluşacak. Dudullu Postası ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanması ile birlikte seyirciler Mucize Doktor bitiyor mu, final mi yapıyor? Ali Vefa (Taner Ölmez) diziden ayrılacak mı? sorularını sormaya başladı. İşte Mucize Doktor ile ilgili son bilgiler... 

Yusuf Bolat
Mucize Doktor bitiyor mu, final mi yapıyor? Ali Vefa (Taner Ölmez) diziden ayrılacak mı?

Televizyon ekranlarına yeni bir dizi merhaba diyor. Dudullu Postası dizisi 2 Nisan’dan itibaren Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak dizi hakkındaki detaylar merakla bekleniyor. Dizinin ilk fragmanı yayınlanınca seyirciler de Mucize Doktor’un başrol oyucusu Taner Ölmez’i (Ali Vefa) Dudullu Postası dizisinde gördü. Durum böyle olunca Mucize Doktor bitiyor mu, final mi yapıyor? Ali Vefa (Taner Ölmez) diziden ayrılacak mı? sorularını sormaya başladılar. Konuyla ilgili merak edilenler haberimizin detayında…

Dudullu Postası dizisi ne zaman başlıyor?

Dudullu Postası dizisi 2 Nisan Perşembe günü izleyicisine merhaba diyecek.

Dudullu Postası dizisi yeni dizi mi?

Dudullu Postası dizisi yeni bir dizi değil. Çünkü daha önce internet ortamında yayınlanmıştı. Şimdi o dizi televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Mucize Doktor final mi yapıyor, bitiyor mu? Ali Vefa (Taner Ölmez ) diziden ayrılacak mı?

Öncelikle şuan açıklık getirmek gerekir Dudullu Postası dizisi, yeni çekilen bir dizi olmadığı için Mucize Doktor final yapmayacak. Dolayısıyla Ali Vefa da diziden ayrılmayacak.

Mucize Doktor final mi yapıyor, bitiyor mu? Ali Vefa (Taner Sönmez) diziden ayrılacak mı?