Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor? İşte Berhayat Hastanesi’nin gerçek adı

Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor? İşte Berhayat Hastanesi'nin gerçek adı!.. Fox Tv'de perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor'un çekildiği Berhayat Hastanesi izleyicide oldukça merak uyandırıyor. Berhayat Hastanesi gerçek mi, gerçek adı nedir, Mucize Doktor nerede çekiliyor gibi sorular sıkça araştırılıyor. Berhayat Hastanesi'nin göz dolduran mimari yapısı, detayları hakkında da ilgi uyandırıyor. Peki Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor? İşte Berhayat Hastanesi'nin gerçek adı!..

Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor? İşte Berhayat Hastanesi’nin gerçek adı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor nerede çekiliyor? Dizi hayranlarının en sık araştırdığı konuların başında, Mucize Doktor’un çekildiği hastane gerçek mi, nerede soruları geliyor. İstanbul’da olduğu bilinen hastanenin hangi semtte olduğu ve gerçek adı, hastanenin özellikleri sık sık merak ediliyor. Göz dolduran detayları ve devasa mimari yapısınınyanında ferah bir atmosfere sahip olduğu düşünülen hastane hakkındaki detaylara haberimizde yer veriyoruz. Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor? İşte Berhayat Hastanesi’nin gerçek adı ve hastanenin merak edilen bazı özellikleri…

Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor? İşte Berhayat Hastanesi’nin gerçek adı

FOX Tv’nin en çok izlenen dizisi Mucize Doktor; İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Pendik ilçesinde yer alan VM Medical Park Pendik Hastanesi‘nde çekilmektedir. Hastanenin adı diziye, ‘Berhayat Hastanesi‘ olarak uyarlanmıştır.

Türkiye’de faaliyet gösteren sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, 1993 yılından bu yana yurdun 16 ilinde 25 hastane ile hizmet vermektedir.

Mucize Doktor dizisinde Beliz’in babasından kendisine kalan ve üvey annesi Kıvılcım ile aralarında büyük bir savaşa neden olan ve dizi çekimlerinin gerçekleştirildiği Berhayat Hastanesi, mimarisi ve devasa yapısıyla izleyenlerin ilgi odağıoluyor.

Ferahlatıcı atmosferiyle de dikkati çeken ve dizide ‘Berhayat Hastanesi’ olarak bilinen VM Medicak Park Pendik Hastanesi, 62 bin merekare genişliğe sahip kapalı alan üzerine kurulmuştur. 330 normal, 53 adet de yoğun bakım olmak üzere toplamda 383 yatak kapasitesiyle İstanbul Anadolu Yakası’nda vatandaşlara sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

VM Medical Park Pendik Hastanesi’nin 301 araç kapasiteli 3 katlı 2 adet kapalı otopark ve 1 de açık otoparkı bulunmaktadır. Vale ücretinin 15 lira olduğu hastanenin devasa yapısı, Mucize Doktor dizisinde de takipçilerin dikkatini çekerek internette araştırmalara konu olmaktadır.

Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor İşte Berhayat Hastanesi'nin gerçek adı
Mucize Doktor’un çekildiği ‘Berhayat Hastanesi’ adıyla tanınan VM Medical Park Pendik Hastanesi…

Mucize Doktor dizisinin çekildiği İstanbul VM Medical Park Pendik Hastanesi’nin (Berhayat Hastanesi) haritadaki yeri;
Mucize Doktor nerede, hangi hastanede çekiliyor İşte Berhayat Hastanesi'nin gerçek adı