Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum! Ali Toprak’ın katili belli oldu mu?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı hafta içi her gün izleyicisiyle buluşuyor. Programa taşıdığı konuk ve işlenen konularla Türkiye’nin gündemini belirleyen Müge Anlı’da son cinayet haberi Ali Toprak en çok aranan kelimeler arasında yer aldı. Mersin'in Anamur ilçesinde muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak'ın cansız bedeni eşi tarafından bulunmuştu. Vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan Ali Toprak cinayeti hakkında detaylı bilgiler sizler için haberimizde derledik. İşte, Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum! Peki, Ali Toprak’ın katili belli oldu mu?

Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum! Ali Toprak’ın katili belli oldu mu?

Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum! Ali Toprak’ın katili belli oldu mu? Sıkça araştırılan sorular arasında yer aldı. Türkiye’nin en çok aranan kelimeler arasında yer alan Müge Anlı Ali Toprak cinayeti sosyal medyada gündem oldu. Ali Toprak’ın ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak isteyen ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. Vatandaşların Ali Toprak’a ne oldu sorusu en çok aranan kelime arasında yer alırken sizler için detayları haberimizde derledik. İşte, Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum! Peki, Ali Toprak’ın katili belli oldu mu? tüm detaylar haberimizde yer alıyor…

Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum!

Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum! Ali Toprak’ın katili belli oldu mu?

Eşiyle birlikte çalışmak için seraya gitmişti, çalıştığı muz serasında öldürüldü. Alime Toprak, seraya gittiğini ses gelmeyince içeri girdiğini o sırada eşinin yerde yattığını söyledi. Ses vermediğini, kafasının kanadığını gördüğünü anlattı. Kendisinin o sırada bayıldığını söyledi.

Cinayetin ardından olay yerine gelen komşu konuştu. Ahmet Bey Âlime Hanım’ı üzerine temizlerken gördüğünü, Ali nerede diye sorduğunu içeride düşmüş yatıyor dediğini içeriye girdiğini etrafın kan olduğunu Âlime Hanım’ın telaşlı olduğunu etrafa bağırmaya başladığını ifade etti.

Müge Anlı Ali Toprak cinayetinde son durum! Ali Toprak’ın katili belli oldu mu?

Ali Toprak’ın katili belli oldu mu?

Ali Toprak’ın neden ve kim tarafından öldürüldüğünü araştırmaya başladı. Ancak katilin kim olduğu henüz ortaya çıkmadı. Toprak’ın eşi Alime Toprak, cesedi ilk bulduğunda korkudan bayıldığını belirtmişti.

Cinayet için iddialar neler?

Cinayetin ardından olay yerine gelen komşu konuştu. Ahmet Bey Âlime Hanım’ı üzerine temizlerken gördüğünü, Ali nerede diye sorduğunu içeride düşmüş yatıyor dediğini içeriye girdiğini etrafın kan olduğunu Âlime Hanım’ın telaşlı olduğunu etrafa bağırmaya başladığını söyledi.

Ali Toprak’ın çocukluk arkadaşı Alime Toprak’ın hiç eşi öldürülmüş bir kadın gibi davranmadığını söyledi.