Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı bugün neden yok? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Müge Anlı bugün neden yok? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sevenlerinin gözünü kırpmadan izlediği Müge Anlı ile Tatlı Sert, ATV ekranlarında hafta içi her gün saat 10’da başlıyor. Canlı yayın yerine, eski bölümlerinin tekrardan yayınlanmasının ardından sevenleri Müge Anlı bugün neden yok? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi soruların cevabını merak ediyor. Peki Müge Anlı bugün neden yok? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte konuya ilişkin detaylar…

Müge Anlı yeni bölüm neden yok? Müge Anlı’da programının yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Koronavirüs salgınına nedeniyle karşı tedbir olarak yayına ara verildiği tahmin ediliyor. Konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama yok. Yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Konuyla alakalı resmi bir açıklama yapılır yapılmaz haberimizde yer vereceğiz. Aşağıdaki linkten Müge Anlı ile Tatlı Sert programının en sevilen ve en çok merak edilen konularının yer aldığı özel bölüm yayınını izleyebilirsiniz.

https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Müge Anlı bugün neden yok Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak