Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı canlı izle! (2 Temmuz Perşembe 2020) ATV ile Müge Anlı canlı yayını burada!

Müge Anlı canlı izle 2 Temmuz Perşembe 2020! ATV ile Müge Anlı canlı yayını burada!..ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı’da sular durulmuyor. Özellikle Ecrin bebeğin katillerinin yakalanması gündem olurken Sinop’ta bulunmayan 3 kişi ile ilgili yeni iddialar çok konuşuldu. Peki Sinop’taki 3 kişiye ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün neler yaşanacak? İşte bütün bu soruların cevabını merak eden izleyiciler Müge Anlı canlı izle seçeneğine erişmek istiyor. Haberimizin içerisinde bulunan link üzerinden Müge Anlı ile Tatlı Sert programını canlı olarak izleyebilirsiniz. İşte Müge Anlı canlı izle 2 Temmuz Perşembe 2020...

Müge Anlı canlı izle! (2 Temmuz Perşembe 2020) ATV ile Müge Anlı canlı yayını burada!

ATV ile Müge Anlı canlı yayını burada! Gündüz kuşağının sevilen ve vazgeçilmez programı Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Özellikle Sinop’ta yaşanan esrarengiz olayda yeni gelişmeler yaşanıyor. Evde çıkan yangında bulunmayan 3 kişi ile ilgili yeni iddialar ortaya atılırken Erdal Özkaya’nın oğlunun nerede olduğu ise çok konuşuldu. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün neler yaşanacak? İşte bu sorunun cevabını merak eden izleyiciler arama motorlarına “Müge Anlı canlı izle 2 Temmuz Perşembe 2020” yazarak yeni bölüme erişmek istiyor. Haberimizin içerisinden Müge Anlı canlı yayınına erişebilirsiniz. İşte Müge Anlı canlı izle 2 Temmuz 2020…

MÜGE ANLI CANLI İZLE! (2 HAZİRAN PERŞEMBE 2020) ATV İLE MÜGE ANLI CANLI YAYINI BURADA!

YOUTUBE İZLEME LİNKİ

ATV İLE MÜGE ANLI CANLI İZLE SEÇENEĞİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN…

Müge Anlı canlı yayınında ele alınan esrarengiz Sinop yangını olayında ortalık karıştı. Sinop’un Türkeli ilçesindeki Yazıcı köyünde çıkan yangında Özkaya Ailesi’ne ait ahşap ev kül olmuştu. 205 yaşındaki Hanife Özcan, 28 yaşındaki Nurten Özkaya ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya’nın olduğu evde çıkan korkunç yangının sebebi ve sonrasında yaşananlar herkesi şoke etti.

Ardı arkası kesilmeyen iddialar hakkında şüpheler, yangında kaybolan Nurten Özkaya’nın eşi Erdal Özkaya’ya çevrildi! Müge Anlı Whatsapp ihbar hattını kilitleyen Sinop yangını ile ilgili taraflar, Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosunda karşı karşıya geldi ve Satılmış Bey ile Şenay Hanım’ın sözleri taraflar arasında gergin anlara neden oldu. O anlar bazı haber sitelerinde ‘Konuk canlı yayında Müge Anlı’nın üzerine yürüdü’ şeklinde yer almıştı. Tecrübeli sunucu Müge Anlı’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Müge Anlı canlı izle! (2 Temmuz Salı 2020) ATV ile Müge Anlı canlı yayını burada!