Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı canlı izle! ATV ile Müge Anlı izle (4 Haziran 2020 Perşembe)

Müge Anlı canlı izle! ATV ile Müge Anlı izle (4 Haziran 2020 Perşembe)... Sabahların vazgeçilmez programlarından biri olan Müge Anlı, normalleşme süreciyle birlikte tekrardan canlı olarak seyirci karşısına çıkmaya başladı. Sıra dışı hayat hikayeleri izleyiciler tarafından yakından araştırılıyor. Özellikle dünkü yayında Hatice Özkaçak cinayeti gündem damga vurmuştu. Peki bugün Müge Anlı’da neler yaşanacak? Haberimizin içerisinde bulunan link üzerinden Müge Anlı ile Tatlı Sert programını canlı olarak izleyebilirsiniz. İşte kaçırmak istemeyenler için Müge Anlı canlı izle seçeneği...

Müge Anlı canlı izle! ATV ile Müge Anlı izle (4 Haziran 2020 Perşembe)

Müge Anlı fırtınası kaldığı yerden devam ederken Hatice Özkaçak cinayeti programa damga vurdu. Kayıp vatandaşları ailesine kavuşturan, faili meçhul cinayetleri çözen ve birçok sosyal sorumluluk projesine destek veren Müge Anlı ve ekibi, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Programın sıkı takipçileri ise yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyor. Haberimizin içerisinden Müge Anlı canlı izle seçeneğine erişebilirsiniz. İşte ATV ile Müge Anlı izle (4 Haziran 2020 Perşembe)…

MÜGE ANLI CANLI İZLE! ATV İLE MÜGE ANLI İZLE (4 HAZİRAN 2020 PERŞEMBE)

ATV İLE MÜGE ANLI CANLI İZLE SEÇENEĞİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN…

Ayşegül Özkaçak annesinin (Hatice Özkaçak) ölümüyle ilgili duyduğu şüpheler üzerine Müge Anlı ile Tatlı Sert’e başvuru yapmıştı. Korona salgını sonrası tekrardan canlı olarak ekranlara gelen Müge Anlı ile Sert programında 61 yaşındaki Hatice Özkaçak durumu yakından takip ediliyor. Merhum Hatice Hanım’ın kızlarından Ayşegül Hanım annesinin tansiyonun yükselmesi sonucunda başını çarparak öldüğünü bildiğini ;ancak gerçekleri sonradan öğrendiğini gözyaşları içinde anlatmıştı. Ablası Sevgi’nin savcılığa giderek şüpheli ölüm raporunu aldığını ve kendisine bahsetmediğini öne sürdü.

Hatice Özkaçak ile ilgili bugüne kadar ki en çarpıcı iddia ise kimliğini gizleyen bir izleyiciden geldi. Bugüne kadar kortuğu için ifade vermeyen gizli tanık, Taner ve Kenan Özkaçak kardeşlerin kavgasına dikkat çekti. Gizli tanık, babasından öğrendiği, Taner Özkaçak’ın Kenan Özkaçak’a, “Bana Hokka’nın (Hatice Özkaçak) defterini açtırma ayağını denk al”, sözlerini itiraf etti.

İki kardeşin baştan sona cinayetin içinde olduğunu anlattı. Taner Özkaçak, abisi Kenan Özkaçak’ı hedef gösterirken, gizli tanık, Taner Özkeçek ve eşi Nurgül Özkaçak’ın, Hatice Özkaçak’ın adını insan dışkısı ile tuvalet duvarlarına yazdığını da ileri sürdü. Bu zamana kadar korktukları için sustuklarını ifade eden gizli tanık, o anlara tüm köy halkının şahit olduğunu da ekledi.

Müge Anlı canlı izle! ATV ile Müge Anlı izle (4 Haziran 2020 Perşembe)