Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur’a ne oldu? ATV Müge Anlı izle!..

Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur'a ne oldu? Toplumsal olaylara parmak basan Müge Anlı bugünkü programda 3 gün önce kaybolan İkranur konusu tartışılıyor. Peki, Kayıp İkranur'a ne oldu, bulundu mu? ATV Müge Anlı izlemek için gerekli bağlantı bilgileri haber içeriğinde!..

Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur’a ne oldu? ATV Müge Anlı izle!..

ATV’nin yıllardır büyük ilgiyle izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün kayıp İkranur olayı tartışılıyor. Yıllardır faili meçhul cinayetlerin aydınlandığı, kayıpların bulunduğu ve seneler boyu çekilen hasretlerin sona erdiği program, milyonlarca izleyici tarafından takip ediliyor. Programı internetten takip etmek isteyenler için ATV ile 29 Haziran Müge Anlı canlı izleme bilgileri haberin devamında olacak. Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur’a ne oldu? ATV Müge Anlı izlemek için aşağıdaki bağlantıdan canlı yayına erişebilirsiniz.

Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur’a ne oldu? ATV Müge Anlı izle!..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde, Giresun’da 3 gün önce kaybolan 7 yaşındaki İkranur olayı inceleniyor.

Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcili köyünde önceki akşam saatlerinde kaybolan İkranur Tirsi’yi (7) arama çalışmaları devam ediyor. Köye gelen Jandarma Özel Harekat (JÖH) Timleri ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), AKUT ve UMKE’den yaklaşık 100 kişilik uzman ekip kız çocuğunun evinin etrafında ve ormanlık alanda aramalarını yoğun olarak sürdürüyor. Arama çalışmalarına drone ve bir arama kurtarma köpeğiyle de katkı sağlanıyor.

İkranur’un, annesinin ilçede olduğu sırada kaybolduğu ve ayağında pembe ayakkabıları bulunduğu öğrenildi.

Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur'a ne oldu ATV Müge Anlı izle!..