Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Müge Anlı Celalettin Polat ne oldu? Celalettin Polat katili kim?

Müge Anlı Celalettin Polat ne oldu? Celalettin Polat katili kim? gibi soruların cevabı Müge Anlı takipçileri tarafından merak ediliyor. Haftanın son gününde Celalettin Polat’ın şüpheli ölümü programa damga vurdu. 11 yıl önce Erzincan’ın Çayırlı ilçesinde kaybolan dört çocuk babası Celalettin Polat akıbetini merak ediyor. Eşi ise kocasının yurt dışına gittiği ve 4-5 yıl gelmeyeceği iddia etti. Peki Müge Anlı Celalettin Polat ne oldu? Celalettin Polat katili kim? Detaylar haberimizde…

Müge Anlı Celalettin Polat ne oldu? Celalettin Polat katili kim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert tekrar yayınında Celalettin Polat’ın cinayeti damga vurdu. 2009 yılında evenden çıkan ve bir daha haber alınamayan Celalettin Polat aranıyor. Dört çocuk babası adamın kardeşi ise 9 ay önce kendisine bir telefon geldiğini ve ağabeyinin öldürülerek gömüldüğü iddia etti. Peki Müge Anlı Celalettin Polat ne oldu? Celalettin Polat katili kim? Konuyla alakalı merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz…

Müge Anlı Celalettin Polat ne oldu? Celalettin Polat katili kim?

Dört çocuk babası Celalettin Polat bundan 11 yıl önce Erzincan’ın Çayırlı ilçesinde ki Cennet Pınar köyünde ortadan kayboldu. Kayıp kardeşlerinin akıbetini gelinlerine soran yakınlarına ise Celalettin Polat’ın yurt dışına gittiği ve 4-5 yıl gelmeyeceği söylendi. Sabahattin Polat, kendisini 9 ay önce birinin aradığını ve telefondaki sesin kardeşleri Celalettin Polat’ın öldürüldüğü ve köylerinde değirmen başında ki tandırın altına gömüldüğünü söylediğini iddia etti.

Selalettin Polat’ın eşinin kardeşi Sebahattin ve eşi Naciye Müge Anlı programına katılarak cinayetle ilgili açıklamalar yaptı. Çift, Celalettin Polat’in cesedini bir çuvalda gördüğünü ancak korku nedeniyle sustuklarını ifade etti. Sebahattin Bey, Celalettin Polat’ın kendisinin kardeşi olan eşi tarafından ilaç verilerek öldürüldüğünü söyledi.

CELALETTİN POLAT KATİLİ KİM?

Celalettin Polat olayında kardeş Sebahattin Polat’a gelen telefon ile farklı bir boyut ortaya çıktı. İsmini vermeyen kişi telefonda Celalettin Polat’ı, eşi ve çocuklarının öldürdüğünü iddia etti. İddiaların devamında ismini vermeyen telefondaki kişi, Polat’ın, kayınpederinin evinin karşısında bulunan değirmenin yan kısmındaki bir tandırın altında gömülü vaziyette olduğunu öne sürdü. Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına Celalettin Polat’ın oğlu Emre Polat katıldı. Polat’ın anlattıkları şoke etkisi yarattı. Emre Polat, Müge Anlı canlı yayınında babası gittikten sonra insan gibi yaşadıklarını belirtti.

Müge Anlı Celalettin Polat olayına dair henüz yeni bir gelişme yok. Celalettin Polat’ın katili bilinmiyor. 

Müge Anlı Celalettin Polat ne oldu? Celalettin Polat katili kim?