Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Müge Anlı, İhsan Çapar yakalandı mı? Altını, dolar yapan dolandırcı yakalandı mı?

Müge Anlı, İhsan Çapar yakalandı mı?  Altını, dolar yapan dolandırcı yakalandı mı? Turşu bidonuyla vatandaşları dolandıran İhsan Çapar ve sahte şeyh bugün gündem oldu. İhsan Çapar ve sahte şeyh birçok vatandaşı dolandırıldı. Son olarak 7.5 milyonluk vurgun yaptıkları bilgisine ulaşılan dolandırıcılar, Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınının ardında polis harekete geçti. Peki Müge Anlı, İhsan Çapar yakalandı mı? Altını, dolar yapan dolandırcı yakalandı mı? Detaylar haberimizde…

Müge Anlı, İhsan Çapar yakalandı mı? Altını, dolar yapan dolandırcı yakalandı mı?

Müge Anlı tekrar yayınında şoke eden bir dolandırıcılık hikayesi yaşandı! Üç harfliler, sahte altınlar, defineler bugün gündem oldu. Adile Yeşilgöz ve babası, İhsan Çapar isimli bir şahısın kendilerini dolandırdığını iddia etmişti. Bu iddiaların ardından canlı yayına gelen telefon bağlantılarının ardı arkası kesilmedi. Mardin’den 3 kişi programa bağlanarak, Çapar hakkında ihbarda bulundu. Tüm bu ihbarlardan sonra dolandırıcılık mağdurları 5 Şubat Müge Anlı canlı yayınına katılarak dolandırılma hikayelerini anlattı. Peki Müge Anlı, İhsan Çapar yakalandı mı? Altını, dolar yapan dolandırcı yakalandı mı? Konuyla alakalı tüm gelişmeler haberimizde…

İKİNCİ PALU VAKASI

İkinci Palu vakası dedirten turşu bidonuyla dolandırıcılık hikayesinde mağdurların sayısı artıyor. Adile Yeşilgöz, İhsan isimli şahsın kendisiyle evlenmek istediği için evine geldiğini söylerken, yanında ağabeyi ve babası olduğunu ifade ettiği kişilerin de olduğunu belirtti.

“EVİN ALTINDA DEFİNE VAR!”

Adile, evinde hep birlikte sohbet ettikleri esnada, İhsan Bey ve beraberindeki kişilerin, evde define olduğunu iddia ettiklerini anlattı. Definecilik işinden anladığını öne süren bu kişilerin, Adile Hanım ve ailesinin ellerinde avuçlarında ne varsa kendilerine vermeleri halinde, altında define olduğunu iddia ettikleri, odadan altın çıkmasının kaçınılmaz olduğunu söylediklerini ifade etti.

350 BİN LİRA DEĞERİNDE ALTIN KAPTIRDI

Adile, İhsan ve yanındaki kişilerin ortaya attıkları define iddiasının ardından kendisinin 350 gram, annesinin de 80 90 bin lira değerindeki altınını verdiğini vurguluyor. Adile Hanım, ağabeyinin de verdiği altınlarla birlikte bu şahıslara toplam 350 bin lira değerindeki altınlarını kaptırdıklarını sözlerine ekledi.

MÜGE ANLI, İHSAN ÇAPAR YAKALANDI MI? ALTINI, DOLAR YAPAN DOLANDIRCI YAKALANDI MI?

Müge Anlı ve ekibi gözaltı bilgisini paylaştı, Hafta içi her gün Atv ekranlarında birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştıran tecrübeli sunucu Müge Anlı, 7.5 milyonluk vurgun yapan İhsan Çapar ve sahte şeyhin oyununu da bozdu. İşte Müge Anlı’da ‘turşu bidonuyla dolandırılan adamlar’ olarak Türkiye’nin tanıdığı mağdurların yakalandığını bildirdi.

Müge Anlı, İhsan Çapar yakalandı mı? Altını, dolar yapan dolandırcı yakalandı mı?