Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

4 Nisan Cumartesi reyting sonuçları belli oldu! İşte Kim Milyoner Olmak İster, Survivor, Kuzey Yıldızı ve Fox Haber reyting sonuçları sıralaması!..

4 Nisan Cumartesi reyting sonuçları belli oldu! İşte Kim Milyoner Olmak İster, Survivor, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Fox Haber, Kalk Gidelim reyting sonuçları sıralaması!.. Cumartesi dizi reytingleri sıralamasında bu hafta zirvedeki yapımlardan Zümrüdüanka çekimlere ara verdiğinden dolayı yer almıyor. Hafta sonu diğer televizyon kanallarında seyirci ile buluşan yarışma programları, bazı dizi ve filmlerin izlenme oranlarını açıklandı. İzleyicinin, kanal yöneticilerinin ve yapım ekiplerinin merak ettiği 4 Nisan Cumartesi reyting sonuçları belli oldu! İşte Kim Milyoner Olmak İster, Survivor, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Fox Haberi Kalk Gidelim reyting sonuçları sıralaması!.. Detayları öğrenmek için foto galerinin devamına gidiniz!..