Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Rezzan Atan kimdir? Masterchef Rezzan Atan nereli, kaç yaşında? İşte hayat hikayesi

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Rezzan Atan, MasterChef 2020'ye damga vuran isim oldu. Hayat hikayesiyle MasterChef jürilerini etkileyen Rezzan Atan ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Merak edilenler haberimizde..

Rezzan Atan kimdir? Masterchef Rezzan Atan nereli, kaç yaşında? İşte hayat hikayesi

MasterChef 2020’de 16 kişilik yarışmacı kadrosunu belirmek için yarışlar son sürat devam ediyor. Final turuna için mücadele eden MasterChef Rezzan ile ilgili bilgiler internet ormanında yoğun olarak araştırılıyor. Peki, Rezzan Atan kimdir? Masterchef Rezzan Atan nereli, kaç yaşında? İşte hayat hikayesiyle merak edilenler haber metninde yer alıyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE REZZAN ATAN KİMDİR?

Rezzan Atan, 28 yaşında ve yarışmaya Mersin’den katılıyor. Sekiz kardeşin en büyüğü olan Rezzan Atan, 9 yaşında iken ayakkabı boyacılığı yaptığını, bu sırada gördüğü lokantada yemek işine başladığını söyledi. Anne ve babasının resmi nikahı olmamasından dolayı okula kaydolmak için amcasının üzerine kaydolduğunu, nüfusta bundan dolayı 3 kardeşi gözüktüğünü söyledi.

Bu yaşına kadar orada eğitildiğini söyleyen Rezzan Atan, MasterChef elemesine gelebilmek için iki gün ağır çalıştığını ve bu yüzden yorgun olduğunu belirtti. Rezzan Atan, Mehmet Şef ile Somer Şef’in evet oyları sonucunda sonraki tura geçmeyi başardı.

Etiketler