Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Seksenler dizisi ne zaman başlayacak? Seksenler dizisi yeni bölümler yayınlanacak mı?

Seksenler dizisi ne zaman başlayacak? Seksenler dizisi yeni bölümler yayınlanacak mı?

Küresel salgın haline dönen corona virüs nedeniyle dizilerin çoğu yayınlarına ara vermek zorunda kaldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin izleyenleri dizinin neden yayınlanmadığını araştırıyorlar. Bu kapsamda seyirciler, Seksenler dizisi ne zaman başlayacak? Seksenler dizisi yeni bölümler yayınlanacak mı? sorularına yanıt arıyor. İşte merak edilen detaylar…

Bilindiği gibi ülkemizde koronavirüs salgını etkisini giderek artırıyor. Corona virüse karşı önlem amaçlı riskli dönemden geçtiğimiz bu süreçte diziler çekimlerine ara verdi.

Bu dizilerden bir tanesi de Seksenler dizisi oldu.

Dizinin yeni bölümlerini çekememesi ardından ise TRT 1 kanalından önemli bir karar alındı. Karar neticesinde dizi yayın akışından kaldırıldı. Seksenler Dizisi Neden Yok? Koronavirüs nedeniyle olumsuz etkilenen dizilerden bir diğeri de Seksenler oldu. Dizinin TRT 1 ekranlarında yayınlanmamasının nedeni olarak yeni bölümlerinin çekilememesi öne sürüldü. Virüs nedeniyle dizinin çekimleri geçici süreliğine durdurulmuştu. Seksenler Dizisi Yerine Yeni Ev Yapımı Dizi

TRT kanalı tarafından izleyicilerin dizi keyfini yaşamaya devam etmesi için yeni bir girişim yapıldı. Birol Güven dizi setlerinde çekimlerin durdurulması ardından oyuncuların kendi evlerinden çekimler yaparak bir dizi oluşturulmasına karar verildi. Ev Yapımı isimli dizinin Perşembe gününden itibaren yayınlanacağını açıklayan Mint Yapım, dizide Seksenler dizisinin oyuncularının yer alacağını belirtti.

Seksenler dizisi ne zaman başlayacağı belli değil.

Seksenler dizisi ne zaman başlayacak