Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor 2021 Sancakay kimdir? Survivor Sancakay boy yaş bilgileri burada!

Dominik'ten TV8 ekranlarında her akşam yayınlanan Survivor 2021 Türkiye Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında katılımcıların hayat hikayesi merak konusu. Sporcu kimliğiyle de bilinen ve aynı zamanda müzikle de yakından ilgilenen Survivor 2021 Sancakay Ilım Morgül'ün kişisel bilgileri de merakla araştırılıyor. Peki, Survivor 2021 Sancakay kimdir? Survivor Sancakay boy yaş kilo bilgileri burada!

Survivor 2021 Sancakay kimdir? Survivor Sancakay boy yaş bilgileri burada!

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021 Türkiye Ünlüler – Gönüllüler yarışması tüm heyecanıyla başladı. Dominik’te gerçekleşen Survivor serüveni her akşam ekranlara konuk olurken seyirciler destekleyecekleri yarışmacıların hayatı ve mesleki kariyeri, özellikle yaş, boy, kilo bilgilerini de sık sık araştırmaya başladı. Peki, Survivor 2021 Sancakay kimdir? Survivor Sancakay boy yaş kilo bilgileri hakkında merak edilenler yazımızın devamında.

Survivor 2021 Sancakay kimdir? Survivor Sancakay boy yaş kilo bilgileri burada!

Survivor 2021 Sancakay Ilım Morgül, 30 Ocak 1997’de İstanbul’da dünyaya geldi.

Çocukluk ve gençlik yıllarını İzmir ve Rize’de geçiren Sancakay Ilım Morgül, 28 yaşındadır.

Teknik direktör Ünal Karaman’ın yeğeni olan Sancakay Ilım Morgül, sporcu kimliğiyle de bilinmektedir.

Spor hayatına ritmik jimnastikle adım atan Survivor Sancakay, Lise 3’e kadar okuduğu İzmir’de futbol kariyerine başladı. Lise 4’te Rizespor’a transferi gerçekleştirilen Morgül, lise öğrenimini de yine bu şehirde tamamladı.

2 yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde, Rus Dili Edebiyatı bölümünde okuyan Survivor 2021 Sancakay Ilım Morgül, iyi derecede İngilizce ve Rusça biliyor.

Morgül, sonraki dönemlerde ise eğitim hayatını İstanbul’da devam ettirdi. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazanarak İstanbul’a yerleşen Morgül, halen 4. sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.

Survivor Sancakay Ilım Morgül, 2 sezon boyunca Kadıköy Theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen ‘Ofsayt’ oyununda başrol oynadı.

Morgül, 5 yıldır da vocal olarak sahne alıyor. Gitar çalan Sancakay Ilım Morgül, kendi bestelerini de seslendirmektedir.

Survivor 2021 Sancakay kimdir Survivor Sancakay boy yaş kilo bilgileri burada (2)

Editör: Emre Şentürk
e-mail: emre@dirilispostasi.com

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!