Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Survivor 2021’e başvuru nasıl yapılır? Survivor’a nasıl başvurulur?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da heyecan her geçen gün artarak devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle her akşam ekrana gelen Survivor'a bu sezon seyircilerin ilgisi dah aoldu. Bu yüzden binlerce insan Survivor 2021'e başvuru yapmaya karar verdi. Peki, Survivor 2021'e nasıl başvurulur? Survivor'a başvuru nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

Survivor 2021’e başvuru nasıl yapılır? Survivor’a nasıl başvurulur?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sundu Survivor 2020’de adım adım sona doğru yaklaşılıyor. Bu sene vatandaşlar evde kaldığı için aynı zamanda dizilerin birçoğu setlerine ara verdiği için Survivor izlenme rekorları kırıyor. Hergün sosyal medyada da gündemin en üst sıralarına çıkan Survivor’a yoğun bir şekilde başvuru yapılıyor. Bu bağlamda vatandaşlar, Survivor 2021’e nasıl başvurulur? Survivor’a başvuru nasıl yapılır? gibi sorulara yanıt arıyor. Ayrıntılar haberimizde…

Survivor 2021’e nasıl başvuru yapılır?

Ekranların fenomen yarışması Survivor Ünlüler Gönüller takımını kıyasıya mücadele ediyor. Ünlüler takımında 4, Gönüllüler takımında ise 7 yarışmacı zorlu parkurlarda ter döküyor.

Acun Ilıcalı Survivor 2021 için yoğun başvuru yapıldığını açıkladı.

Video ile başvuru yapanların daha şanslı olduğu söyleyen Acun Ilıcalı, Survivor 2021’e başvuru yapacakların çektikleri video ile aşağıdaki adrese başvuru yapmalarının gerektiğini söyledi..

Survivor 2021’e başvuru yapmak için aşağıdaki linki tıklayınız…

SURVİVOR’A BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Survivor 2021'e başvuru nasıl yapılır? Survivor'a nasıl başvurulur?