Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Survivor adası nerede? 2020 Survivor nerede, hangi ülkede çekiliyor?

Survivor nerede, hangi ülkede çekiliyor? 16 Şubat 2020 akşamı Tv8'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Survivor 2020 hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Haftada 5 gün ekrana gelecek olan yarışmayla ilgili en çok merak edilen konu ise yarışmanın gerçekleştirildiği adanın nerede olduğu. Peki, Survivor adası nerede? 2020 Survivor nerede, hangi ülkede çekiliyor? İşte detaylar...

Survivor adası nerede? 2020 Survivor nerede, hangi ülkede çekiliyor?

Survivor 2020 16 Şubat 2020 akşamı ilk bölümüyle Tv8’de ekranlara merhaba dedi. Survivor tutkunları özledikleri heyecana kavuşurken, yarışmanın çekim yeri de merakla araştırılmakta. Survivor adası nerede? Survivor nerede ve hangi ülkede çekiliyor ve benzeri sorular yoğun bir şekilde sorgulanmaya başlandı. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Survivor 2020 heyecan dolu bölümleriyle haftanın 5 günü ekranlara gelmeye devam ediyor. Peki, Survivor adası nerede? 2020 Survivor nerede, hangi ülkede çekiliyor? Merak edilen detaylar haberimizde.

Survivor adası nerede? 2020 Survivor nerede, hangi ülkede çekiliyor?

2020 Survivor yarışması, daha önceki sezonlarda da olduğu gibi Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşiyor. Survivor yarışmacıları bu sezon zorlu mücadeleyi, Dominik Cumhuriyeti’nde verecek. Başkenti Santo Domingo olan ülke tropik bir iklime sahip

Avrupalıların Amerika kıtalarında oluşturdukları ilk yerleşim yeri olan Dominik Cumhuriyeti’nin başkenti olan Santo Domingo, Amerika’lardaki ilk sömürge başkentiydi.

Bağımsızlığının büyük bir bölümünde ülkede siyasi buhran yaşanmış, halkı temsil etmeyen ve baskıcı pek çok hükumet tarafından idare edilen Dominik Cumhuriyeti, 1961’de diktatör Rafael Leonidas Trujillo Molina’nın ölümünden sonra temsili demokrasiye geçmiş bulunmaktadır.

Survivor adası nerede 2020 Survivor nerede, hangi ülkede çekiliyor dominik cumhuriyeti harita