Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor Aşkım nereli ve boyu kaç? Survivor Aşkım Burçe kimdir ve kaç yaşında? İşte Survivor Aşkım’ın hayatı…

Survivor Aşkım nereli ve boyu kaç? Survivor Aşkım Burçe kimdir ve kaç yaşında? İşte Survivor Aşkım’ın hayatı... Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor'da debgeler değişti. Adada takımlarda yarışmacı değişikliğine gidildi. Survivor takipçileri ise yarışmacıları yakından takip etmeye devam ediyor. Adada en çok ilgi çeken isimlerden biri  Aşkım Burçe Tunay oldu. Sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Survivor Aşkım ile bazı bilgiler merak ediliyor. Bu bağlamda, Survivor Aşkım nereli ve boyu kaç? Survivor Aşkım Burçe kimdir ve kaç yaşında? İşte Survivor Aşkım’ın hayatı...

Survivor Aşkım nereli ve boyu kaç? Survivor Aşkım Burçe kimdir ve kaç yaşında? İşte Survivor Aşkım’ın hayatı…

TV8’in yayınlanan ekranların aksiyonlu yarışması bu akşam izleyicisi ile buluşuyor. Yarışmacılar ise zorlu parkurlarda mücadele ediyorlar. Yarışmacılar zorlu oyunlarda kendini göstermeye çalışıyor. Bazı yarışmacılar ise hareketleri veya fiziksek özellikleriyle ilgi odağı olabiliyor. Aşkım Burçe  de o isimlerden biri oldu.Bu bağlamda Aşkım Burçe, Dominik’te en çok merak edilen isimlerden biri olmaya başardı. Yarışmaya sonradan dahil olmasına rağmen Ünlüler takımına çabuk adapte olan Survivor Aşkım nereli ve boyu kaç? Survivor Aşkım Burçe kimdir ve kaç yaşında? İşte Survivor Aşkım’ın hayatı…

Survivor Aşkım Burçe boyu kaç ve kaç yaşında? Survivor Aşkım kimdir ve nereli? İşte Burçe’nin hayatı…

20 yaşında olan Survivor Aşkım Burçe Tunay İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kısa boyu ile dikkat çeken Aşkım Burçe’nin boyu 1.62’dir. Yarışmanın en genç yarışmacısı olan Burçe Tunay 12-13 Ekim 2013 tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda I. Seri ve II. Seri deki başarısı ile Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Survivor 2020 Ünlüler takımına katılan Aşkım Burçe Tunay kendini şu şekilde tanımlıyor;

12.05.2000’de İstanbul’da doğdum. 2006 yılına kadar İstanbul’da yaşadım. 2006 yılında ailecek Kayseri’ye taşındık. 2007 yılında cimnastik yapmaya başladım. 2010 yılında İstanbul’a geri döndük. 2010’dan beri İstanbul’da yaşıyorum. 2013 yılında milli takım sporcusu oldum.

Başarıları:

Yurtiçi:

 • 2013 Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası Yıldız Bayan 1.cilik
 • 2014 Trampolin Cimnastik Federasyon Kupası Yıldız Bayan 3.cülük
 • 2015 Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası Genç Bayan 1.cilik
 • 2016 Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası Genç Bayan 1.cilik
 • 2017 Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası Genç Bayan 1.cilik
 • 2018 Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası Büyük Bayan 1.cilik
 • 2019 Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası Büyük Bayan 2.cilik

Yurtdışı:

 • 2013 Trampolin Cimnastik Dünya Yaş Grupları Şampiyonası (Bulgaristan)
 • 2016 Avrupa Şampiyonası (Takım: 8.cilik) (İspanya)
 • 2016 Aere Trampoline World Cup 6.cılık (İtalya)
 • 2016 Scalabiscup International Tournament 4.cülük (Portekiz)

Survivor Aşkım Burçe kimdir ve boyu kaç? Survivor Aşkım nereli ve kaç yaşında? İşte Survivor Aşkım’ın hayatı...