Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Survivor Burak kimdir? Survivor’dan elenen Burak Yurdugör kaç yaşında, nereli?

Survivor Burak kimdir? Survivor’dan elenen Burak Yurdugör kaç yaşında, nereli?

Survivor’da kıran kıranda geçen bir haftadan sonra Salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Eleme adayları arasında yer alan Burak Survivor 2020’ye veda ederek büyük ödülü kaybedenler arasına girdi. Yarışmacıları yakından tanımak isteyen seyirciler, Survivor Burak kimdir? Survivor’dan elenen Burak Yurdugör kaç yaşında, nereli? gibi sorulara arama motorlarında cevap aramaya başladı. İşte Survivor Burak ile bilinenler…

SURVİVOR BURAK KİMDİR?

Burak Yurdugör, Survivor 2020’de sporcu kimliğiyle adından söz ettirecek yarılmacılardan biri olacak. İşte, Survivor yarışmacısı Burak Yurdugör hakkında merak edilenler..
21 yaşında İstanbul doğumludur. Babası İsviçre Zurich doğumlu fakat kökeni İstanbul ve Yemen’e dayanıyor. Bir kız kardeşi var. Babannesi ve ailesi ile beraber yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünden mezun.

Şuan da Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümü okuyor. Spora ilk okulda başladı. Yüzme branşı ile belli bir süre basketbolu beraber oynadı ve üniversitede de kısa süreliğine amerikan futbolu oynadı. Aktif olarak şuan da crossfit ve fitness ile uğraşıyor.

Survivor Burak kimdir? Survivor'dan elenen Burak Yurdugör kaç yaşında, nereli?