Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can’ın yaşı ve boyu kaç, ne iş yapar?

 Survivor Cemal Can Canseven son günlerde sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu. ünlü Youtuber Danla Bilic'in meşhur ettiği Cemal Can Canseven hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Özellikle Survivor izleyicileri, Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can'ın yaşı ve boyu kaç, ne iş yapar? sorularına cevap arıyor. İşte detaylar...

Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can’ın yaşı ve boyu kaç, ne iş yapar?

Survivor2020’nin başlamasıyla birlikte Cemal Can ismi sosyal mecralarda en çok konuşulan isimlerden biri oldu.  İlginç kişiliği ile ilgi odağı olan Cemal Can’ın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Survivor yarışmasını takip edenler  Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can’ın yaşı ve boyu kaç, ne iş yapar? sorularına cevap arıyor…

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 24 yaşında, İzmir doğumludur. Annesi Rize, babası Selanik göçmenidir.

9 yaş büyük, “küçük annem” dediği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı. Üniversite vesilesiyle İstanbul’a geldi.

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Cemal Can daha Survivor’ın ilk haftasında bu fotoğrafı ile (Sağda) gündem oldu. Fotoğraf “hayaller ve hayatlar” başlığı ile birçok kişi tarafından paylaşıldı.

 Survivor Cemal Can Canseven kimdir Survivor Cemal Can'ın yaşı ve boyu kaç, ne iş yapar