Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Survivor Elif kimdir ve boyu kaç? Survivior Elif Yıldırım Gören kaç yaşında, aslen nereli?

Survivor Elif kimdir ve boyu kaç? Survivior Elif Yıldırım Gören kaç yaşında, aslen nereli? sorularının cevabı araştırılıyor. TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2020 her akşam yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Survivor'da Ünlüler takımı Mert Öcal'ın elenmesi ile sadece 4 kişi kaldı. Ünlüler takımının başarılı isimlerinden Eli Yıldırım Gören sakin tavırları ile izleyicilerin dikkatini çekiyor. Survivor Elif'in hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Elif kimdir ve boyu kaç? Survivior Elif Yıldırım Gören kaç yaşında, aslen nereli? Ayrıntılar haberimizde...

Survivor Elif kimdir ve boyu kaç? Survivior Elif Yıldırım Gören kaç yaşında, aslen nereli?

Koronaviüs nedeniyle her akşam yayınlanan Survivor’da bu sezon birbirinden renkli isimler yer alıyor. Zorlu şartlarda ter döken yarışmacılar hakkındakiler detaylar izleyenler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Survivor 2020’nin en hızlı isimlerinden biri olan Elif Yıldırım Gören hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Elif kimdir ve boyu kaç? Survivior Elif Yıldırım Gören kaç yaşında, aslen nereli?  Merak edilen detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz…

Survivor Elif kimdir? Survivor Elif aslen nereli, boyu yaşı kaç?

Elif Yıldırım Gören, 14 Şubat 1995’te Bursa’nın İznik ilçesinde doğmuştur.

1.70 boyunda ve 55 kilo ağırlığındaki Milli sporcu Elif Yıldırım Gören, 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış kadın koşucudur.

Survivor Elif, Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılan ENKA Spor Kulübü üyesidir.

Elif Yıldırım Gören, 2012 Yaz Olimpiyatları’ndaki 4 × 400 m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olmuştur.

Elif Yıldırım Gören, 2020 Survivor Ünlüler Takımı’nda yarışmaktadır.

Survivior Elif kaç yaşında, aslen nereli? Survivor Elif Yıldırım Gören kimdir ve boyu yaşı kaç?