Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor Evrim kimdir? Survivor Evrim boyu kaç? Evrim Keklik nereli ve kaç yaşında?

Survivor Evrim kimdir? Survivor Evrim boyu kaç? Evrim Keklik nereli ve kaç yaşında?

TV8’in fenomen yarışması Survivor’da yarışmacılar kıyasıya mücadele ediyor. Survivor hayranları, yarışmacılar hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyor. Bu isimlerden biri de her yaptığı hareket olay olan Survivor Evrim Keklik. Hem komik tavırları hem de mücadeleci yapısıyla dikkat çeken Evrim Kelik’in memleketi boyu ve yaşı araştırılıyor. Evrim Keklik yaptığı çıkışlarla da sosyal medyada gündem olmayı başarabiliyor. Peki, Survivor Evrim kimdir? Survivor Evrim boyu kaç? Evrim Keklik nereli ve kaç yaşında?

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

İstanbul doğumlu olan Evrim Keklik 29 yaşında. İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü’nde voleybola başlayan Keklik, 10 yıl boyunca voleybol kariyeri devam etti. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer olan Keklik daha sonra Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transfer oldu. Yaşadığı omuz sakatlığının tedavisi uzun sürmesinin ardından voleybola ara vermek zorunda kaldı. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimine devam etti. Son olarak Keklik bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne devam ediyor.

SURVİVOR EVRİM KEKLİK NERELİ?

İstanbul doğumlu olan Survivor Evrim Keklik aslen Çankırılıdır.

SURVİVOR EVRİM BOYU VE YAŞI KAÇ?

29 yaşında olan Evrim Keklik’in boyu 1.67 cm’dir.

Survivor Evrim Keklik nereli? Survivor Evrim boyu ve yaşı kaç? Survivor Evrim Keklik kimdir?