Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor Mert boyu kaç ve nereli? Survivor Mert Öcal kimdir ve kaç yaşında?

Survivor Mert boyu kaç ve nereli? Survivor Mert Öcal kimdir ve kaç yaşında?

TV8’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2020 yarışmacıları özel hayatlarıyla takipçilerin dikkatlerini üzerine çekiyor. Dominik Cumhuryiyetinde gerçekleşen yarışmanın zorlu parkurlarda ter döken birbirinden renkli ve enerjik yarışmacıları fiziksel özellikleri ve biyografileri açısından izleyenler tarafından merak ediliyor. Uzun boyu ile ilgi çeken ünlü oyuncu Mert Öcal en çok araştırılan isimlerinden biri olmayı başardı. Peki, Survivor Mert boyu kaç ve nereli? Survivor Mert Öcal kimdir ve kaç yaşında?

Mert Öcal, en uzun boylu yarışmacılardan bir olarak Survivor 2020’nin ilgi çeken katılımcıları arasında yer alıyor.

Survivor Mert kimdir, boyu kaç? Mert Öcal nereli, kaç yaşında?

2004 yılında ‘Best Model of Turkey’ ve ‘Best Model of The World’ yarışmasının birincisi olan Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Yarışmanın en uzun boylu üyelerinden biri olan Survivor Mert Öcal, 1.93 cm boyuyla izleyicilerin dikkatlerini çekiyor.

2004 yılında ‘Best Model of Turkey’ yarışmasının birincisi oldu. Ardından 2004 ‘Best Model of The World’ yarışmasında da birinci oldu.

Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde model olarak görev aldı. Daha sonra da dizi filmlerde oynamaya başladı.

2008 yılında ‘Görgüsüzler’ adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya, Kayhan Yıldızoğlu, Sinem Ergin, Şeyla Halis, Ümit Yesin, Veysel Diker ile birlikte rol aldı.

2013 yılında ‘Bizim Okul’ adlı dizide Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile beraber oynadı.

2015 yılında ‘Aşk Yeniden’ adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

Mert Öcal’ın rol aldığı Filmler ve Diziler :
2015 – Aşk Yeniden (Ertan) (TV Dizisi) 2015
2013 – Bizim Okul (Murat) (TV Dizisi)
2012 – Mahmut İle Meryem (Sinema Filmi)
2011 – Takkeci Baba Rüya Peşinde (Vehbi) (TV Filmi)
2011 – Kız Annesi (Yalçın) (TV Dizisi)
2008 – Görgüsüzler (Yılmaz) (TV Dizisi)
2007 – Oyun Bitti (Murat) (TV Dizisi)
2006 – Rüyalarda Buluşuruz (Murat) (TV Dizisi)
2005 – Nehir (TV Dizisi)
2005 – Asla Unutma (Salih) (TV Dizisi)

SURVİVOR 2020 YARIŞMACILARI ÜNLÜLER KADROSU

Mert Öcal dışında 2020 Survivor yarışmacıları ünlüler kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: