Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor şapka yarışması oy verme nasıl yapılır? Survivor şapka görev oyununu kim kazandı?

Survivor şapka yarışması oy verme nasıl yapılır? Her akşam evlere konuk olan Survivor'de heyecan dorukta. Dün akşam itibariyle ünlüler takımı ve gönüllüler takımı ortadan kalktı. Bundan sonra mavi takım ve kırmızı takım olacak. Yarışmayı yakından takip edenler ise geçen hafta takımlar arasında yapılan şapka yarışmasını araştırıyor. Peki, Survivor şapka görev oyununu kim kazandı? Survivor şapka yarışması oy verme nasıl yapılır? Detaylar haberde.

Survivor şapka yarışması oy verme nasıl yapılır? Survivor şapka görev oyununu kim kazandı?

TV8’in reyting rekortmeni yarışması Survivor 2020 her hafta takımlara bir görev oyunu veriliyor. Hamak yarışmasından sonra geçen hafta Acun Ilıcalı yarışmacılardan bir şapka yapmalarını istemişti. Ünlüler ve Gönüllüler takımı kendi imkanları ile birer şapka yaptı. Peki, Survivor şapka görev oyununu kim kazandı? Survivor şapka yarışması oy verme nasıl yapılır? Merak edilen ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Survivor 2020’de bu sezon yeni başlatılan bir oyun olan görev oyununda bu hafta şapka ödülünü kimin kazandığı araştırılıyor.

Bildiğimiz üzere bu sezon takımlara her hafta görev oyunu veriliyor. Verilen malzemelerle istenilen bir eşya veya resim benzeri şey yapılması isteniyor. Yapılan görevler ilk olarak Acun Ilıcalı’nın Instagram sayfasında daha sonra ise Acunn.com’da oy verilmek üzere yayına açılıyor. İzleyicilerin oyladığı bu görev sonrasında kazananın kim olduğu belli oluyor. Seyircilerin oylarında birinci olan takımın yarışmacıları ödül kazanıyor.

Bu haftanın görevi oyunu şapka oldu. Doğal yöntemlerle üretilen şapkanın hangisinin daha güzel olduğuna izleyenler verdikleri oylarla karar veriyor.

İşte Survivor’da iki takımın görev oyununda yaptığı o şapkalar..

ŞAPKA 1

Survivor şapka görev oyununu kim kazandı? Survivor şapka yarışması oy verme nasıl yapılır?

ŞAPKA 2

Survivor şapka görev oyununu kim kazandı? Survivor şapka yarışması oy verme nasıl yapılır?