Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor Yasin Obuz kimdir? Yasin Obuz kaç yaşında, nereli?

Survivor Yasin Obuz kimdir? Yasin Obuz kaç yaşında, nereli?

TV8’de yayınlanan Survivor  yarışmasını izleyenler destekledikleri yarışmacıların hayatlarını merak edip araştırıyor. Dominik’te en dikkat çeken isimlerden  biri de Yasin Obuz oldu. Ani çıkışlarıyla ve gösterdiği performansıyla dikkat çeken Survivor Gönüllüler takımında yer alan Yasin Obuz’kim olduğu, nereli olduğu en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri Survivor’ı merakla takip, yarışmacılar hakkındaki en küçük detayları araştırıyor. Peki, Survivor Yasin Obuz kimdir? Yasin Obuz kaç yaşında, nereli?

YASİN OBUZ KİMDİR? NERELİ?

Yasin Obuz, Diyarbakır’da doğdu. Ailesi bir süre sonra Antalya’ya taşınan Yasin Obuz’un aslen Diyarbakırlı olduğu belirtiliyor.

Üniversitede spor akademisi bölümünden mezun olan Yasin Obuz, İstanbul’a taşınma kararı aldı. Masterchef yarışmasından önce başka televizyon programlarına da katılan Yasin Obuz, daha sonra İstanbul’da bir pilav dükkanı açtı. 32 yaşındaki Yasin Obuz, program öncesinde bu pilav dükkanını işletiyordu.

Survivor Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında, nereli?