Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor’da kim elendi? 7 Nisan Salı Ünlüler takımı SMS oylaması sıralaması belli oldu! İşte Survivor’dan elenen yarışmacı

Survivor’da kim elendi? 7 Nisan Salı Ünlüler takımı SMS oylaması sıralaması belli oldu! İşte Survivor’dan elenen yarışmacı

Survivor’da macera bu akşam eleme heyecanıyla devam etti. Ve adada sürpriz bir eleme oldu. Acun Ilıcalı “Benim de zorlandığım bir eleme gecesi oldu” diyerek elenen kişi hakkındaki görüşlerini açıkladı. TV8’in sevilen yarışma programı Survivor’ın 7 Nisan Salı günü yayınlanan bölümünde eleme oyunu oynandı. Yarışmanın önceki bölümlerinde dokunulmazlık oyununun ünlüler kazanmış ve gönüllüler takımından Ezgi ile Perviz eleme adayı olmuştu. Peki Survivor’da kim elendi? 7 Nisan Salı Ünlüler takımı SMS oylaması sıralaması belli oldu! İşte Survivor’dan elenen yarışmacı..

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’ın 5 Nisan Pazar günü yayınlanan bölümünde ünlüler takım ile gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyununda heyecan ve çekişme dolu anlar yaşandı. Her iki takımın da kıran kırana mücadele ettiği oyunda ünlüler takımı oyunu kazandı. Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yapılan oylama sonucunda ise Perviz ve Ezgi eşit oyu aldığı için eleme adayı oldu. Yarışmanın diğer eleme adayları ise Ersin ve Mert oldu. Ezgi SMS oylaması sonrasında üst sırada yer aldığı için adaylığı düştü ve eleme adayları Ersin, Mert ve Perviz oldu.

SURVİVOR’DA  BU AKŞAM KİM ELENDİ?

Survivor’dan bu akşam Parviz elendi.

7 Nisan Salı 8. Hafta Ünlüler SMS sıralaması

9 Elif
8 Sercan
7 Berkan
6 Parviz
5 Mert
4 Aşkım
3 Ersin
2 Aycan
1 Ezgi