Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 22 Şubat Cumartesi dokunulmazlık oyununu kazanan takım!

Tv 8'de ekranlara gelen vatandaşlar arasında büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor yarışmasında bu akşam dokunulmazlık oyunun kimin kazandığı merak konusu oldu. Vatandaşlar yoğun bir şekilde internet ortamında dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını aratıyor. Bu kapsamda trende giren Survivor dokunulmazlık oyunu kazananına haberimizde yer verdik. Peki, Survivor’da bugün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 22 Şubat Cumartesi dokunulmazlık oyununu kazanan takım!

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 22 Şubat Cumartesi dokunulmazlık oyununu kazanan takım!

Acun Ilıcalı’nın katkılarıyla düzenlenen Survivor yarışması bu sezon da heyecan dolu ve vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Ünlüler ve Gönüllüler olmak üzere iki takımdan oluşan yarışmada yarışmacılar ciddi oranda dayanıklılık testine tabi tutuluyor. Vatandaşlar tarafından heyecanla izlenen ve kıyasıya mücadelelere sahne olan yarışmaların ardından da dokunulmazlık oyunlarının kazananı merak ediliyor tabi ki de. Böylece 22 Şubat Cumartesi kim dokunulmazlık oyunun kazandığı yönünde veriler Google’da trend oldu. Peki, Survivor’da bugün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 22 Şubat Cumartesi dokunulmazlık oyununu kazanan takım! detaylar haberimizde…

SURVİVOR’DA BUGÜN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 22 ŞUBAT CUMARTESİ DOKUNULMAZLIK OYUNUN KAZANAN TAKIM!

Surivor’da oynanan ödül oyunu sonrası yarışmacılar dokunulmazlık oyununda bir kez daha karşı karşıya geldi. Birbirinden iddialı 22 yarışmacı, Ünlüler ve Gönüllüler olarak Dominik’te Survivor yarışmasında mücadeleye etti. Oyunu kaybedecek takımdan bir kişinin eleme adayı olarak çıktığı dokunulmazlık oyunu heyecan dolu anları ekranlara taşıdı. Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunununu 10’a 9 ünlüler takımı kazandı.