Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Mart dokunulmazlık oyununu kazanan takım…

Tv8'de yayınlanan Survivor'da bu akşamki yeni bölümde  heyecan doruktaydı. Adada önce ödül oyunu ardından dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor'da ödül olarak belirlenen altı dilim pizzayı Gönüllüler takımı kazandı. Yarışmayı yakından takip edenler dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını merak ediyor. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Mart dokunulmazlık oyununu kazanan takım...

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Mart dokunulmazlık oyununu kazanan takım…

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da eleme adaylarının belirlenmesinde büyük rol oynayan dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı.. Survivor’da son dokunulmazlık oyunları oynanırken adrenalin hadsafaya çıkıyor. İki takımın da tüm gücüyle mücadele ettiği haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ikinci oyun öncesin büyük avantaj sağlıyor. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Mart dokunulmazlık oyununu kazanan takım…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu öncesinde bir konuşma yaptı. Ilıcalı, “Yeni bir dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz. Bütün oyunlar yalan, gerçek. Survivor’da kalmanız için bu oyunun kazanılması gerekiyor.” dedi.

Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadelede dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Ünlüler: 9 – Gönüllüler: 10

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Murat: Şuna çok eminim, bu ödülü açtığımda burası yıkılır.

Elif: Karnımız tok, motivasyonumuz yüksek. Bu seriyi kaybetmek istemiyoruz.

Yasin: Ben zaten söylemişti, iyi beslenin diye rakibimize. Yine çok iddialılar. Bizim direncimizi psikolojik olarak kırma noktasından.

Burak: Kötü bir istatistik yakaladık. Ama hepimiz motiveyiz. Bir tık zor döneme geldi, kazanmama gibi bir lüksümüz yok.

Murat: Kazanan takımı ödül olarak pizza bekliyor. Kazanan takım kişi başı altı dilim pizza yiyebilecek. Bugün oynayacağınız oyunda 5’e gelen takım kazanacak. Parkur biraz farklı. Parkuru aşıp iki başarılı disk atışı yapan kazanacak.

Ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Mart dokunulmazlık oyununu kazanan takım...