Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Temizlik Benim İşim 22 Mayıs canlı izle! Temizlik Benim İşim’de bugün neler yaşanacak?

Fox TV ekranlarının sevilen yarışması Temizlik Benim İşim’de bugüne neler yaşanacak? Sorusu merak konusu oldu. Hafta içi boyunca 5 yarışmacı kirli 5 evi temizleyerek kıyasıya yarışıyor. Bu amansız mücadeleyi kaçırmak istemeyen seyirciler arama motorlarına “Temizlik Benim İşim 22 Mayıs canlı izle” yazarak yeni bölüme ulaşmak istiyor. Peki Temizlik Benim İşim’de bugün neler yaşanacak? Haberimizin içerisinden Temizlik Benim İşim 22 Mayıs canlı izle seçeneğine ulaşabilirsiniz. Detaylar haberimizde…

Temizlik Benim İşim 22 Mayıs canlı izle! Temizlik Benim İşim’de bugün neler yaşanacak?

Hafta içi her gün saat 14:00’da Fox TV ekranlarına gelen Temizlik Benim İşim programında bugün kimin birinci olacağı belli olacak. Yeni bölümü iple çeken sevenleri “Temizlik Benim İşim’de bugün neler yaşanacak?” sorusunun cevabını merak ediyor. Kadir Ezildi’nin sunduğu yarışmanın canlı yayınına haberimizde ulaşabilirsiniz. Peki Temizlik Benim İşim’de bugün neler yaşanacak? İşte Temizlik Benim İşim 22 Mayıs canlı izle seçeneği ve detayları…

TEMİZLİK BENİM İŞİM 22 MAYIS CANLI İZLE! 

TEMİZLİK BENİM İŞİM BU HAFTANIN TOPLAM PUANLARI

Deniz (Pazartesi) 8
Hilal (Salı) 12
Nilgün (Çarşamba) 11
Songül (Perşembe) 10
Cansu (Cuma) x

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi’nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor.

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Kadir Ezildi, FOX ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim adlı programı sunuyor.

Temizlik Benim İşim 22 Mayıs canlı izle! Temizlik Benim İşim’de bugün neler yaşanacak?