Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle!

Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv'nin eğlenceli temizlik yarışması Temizlik Benim İşim canlı yayında hafta içi her gün saat 14.00'te ekranlara geliyor. Temizlik takıntılı 5 yarışmacının zamana karşı yarıştığı Temizlik Benim İşim programında haftanın galibi 10 bin TL para ödülünün sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim canlı izlemek isteyen okurlarımız için Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle bağlantı bilgileri içeriğimizde.

Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle!

Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv’nin eğlenceli temizlik yarışması Temizlik Benim İşim, canlı yayınla hafta içi her gün saat 14.00’te izleyicilerini ağırlıyor. Temizlik takıntılı tam 5 yarışmacının zamana karşı kıyasıya yarıştığı Temizlik Benim İşim programında haftanın galibi olan yarışmacı 10 bin TL para ödülünün sahibi oluyor. Kadir Ezildi’nin sunduğu Temizlik Benim İşim canlı izlemek isteyen takipçiler için Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle bağlantı bilgilerine haberimizin içeriğinde yer veriyoruz. İyi seyirler!..

Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle!

Temizlik Benim İşim programının eğlenceli yarışmacıları arasında bu haftanın galibi ve 10 bin TL para ödülünün sahibi kim olacak?..

Haftanın her günü ayrı bir dağınık ve kirli evi temizleyerek zamana karşı mücadele veren yarışmacıların eğlenceli ve zorlu dakikalarında onlara eşlik etmek için Temizlik Benim İşim canlı izleyebilirsiniz!

Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı.

Temizlik Benim İşim canlı izle! Fox Tv ile Temizlik Benim İşim canlı izle!